TEORIE SPISKOWE – OŚMIESZANIE PRAWDY

teorie spiskowe
Prawo autorskie: rodjulian / 123RF Zdjęcie Seryjne

Teorie spiskowe są dziś sformułowaniem, które kojarzy się raczej z kawałem, dowcipem lub chorobą psychiczną, społeczeństwo w dzisiejszych czasach jest tak racjonalne, tak rozwinięte, że teoria spiskowa nie ma miejsca w realnym i rzeczywistym świecie.

UFO, zamachy z 11 września na WTC, strefa 51, tajne badania, eksperymenty medyczne prowadzone na ludziach, tworzenie ludzkiego genomu w celu kontrolowania społeczeństwa i tak dalej i tak dalej.

Przecież dziś mamy wiek nauki i rozwoju, wiek inteligencji i kultury, pozostaje tylko lekki niedosyt, kiedy widzi się to narastające zdziczenie, chociażby w momentach kryzysowych, w których jeden intelektualista byłby zdolny zagryźć drugiego intelektualistę.

A może to też tylko kolejna teoria spiskowa, urojenie i fatamorgana?

Żyjemy w przedziwnym świecie, wielu ludzi zostało tak zaprogramowanych, że nawet sobie z tego sprawy nie zdaje.

manipulacja-władzy-teorie-spiskowe.jpg
fot.depositphotos.com

Telewizja mówi nam, że białe jest czarne, no więc białe jest czarne, a jeżeli ktoś śmie stwierdzić, że białe jest białe, wówczas taki człowiek zdradza objawy obłędu umysłowego.

Jeżeli telewizja mówi nam, że uchodźcy są dobrzy, a my jako Europa Chrześcijańska powinniśmy każdego przyjmować z otwartymi rękoma. Nie ważne, że ci ludzie, ci uchodźcy gwałcą, mordują, kradną to nie ważne, istotne, by im pomóc.

Teorie spiskowe stają się faktem

Oczywiście wielu Europejczyków umiera z głodu, ale to nie ważne, ponieważ nadciągają uchodźcy. Ktoś mógłby powiedzieć, że cała ta sytuacja ma na celu wysadzenie Europy od środka, ale przecież to by byłą teorią spiskowa, a my nie chcemy być zaszufladkowani pośród histeryków, oszołomów i innych dziwaków.

To też tak, Unia Europejska z panią merkel na czele, namawia do przyjmowania uchodźców, na marginesie dodam, że nie przez przypadek napisałem merkel z małej litery.

teorie spiskowe
Prawo autorskie: etiamos / 123RF Zdjęcie Seryjne

W życiu nie można iść na łatwiznę, sami powinniśmy poszukiwać prawdy, informacji z rożnych źródeł na jakiś konkretny temat, wówczas będzie nam znacznie prościej zająć obiektywną postawę wobec konkretnego zagadnienia.

Nigdy nie dajmy się zniewolić telewizji czy konkretnej prasie, nigdy nie dajmy sobie zrobić wody z mózgu, ponieważ tylko jako istoty myślące będziemy mogli wygrać swoje życie, będziemy mogli być sobą.

Nie wierzcie w to, co piszę, ponieważ ja mogę się mylić, szukajcie i sprawdzajcie, a później po jakimś czasie odpowiedzcie sobie, czy się ze mną zgadzacie w jakiejś kwestii czy też nie.

Ślepa wiara prowadzi do upadku, krematoriów, więzień umysłowych i intelektualnych, są to bardzo niebezpieczne więzienia, ponieważ niewidoczne.

teorie-spiskowe-ślepa-wiara-w-rząd.jpg
fot.depositphotos.com

Na koniec mogę Wam napisać tylko to, że osobiście widziałem wiele, i przeczytałem wiele, rozmawiałem także z różnymi ludźmi, i obecnie wierzę w teorie spiskowe, ponieważ to nie są teorie spiskowe, lecz konkretne hipotezy podparte wieloma dowodami, co sprawia, że stają się już tezami.

Istnienie Aniołów i demonów, ogólnie świata duchowego to realna prawda, zamachy na WTC z 11 września to operacja fałszywej flagi, fala uchodźców to zamach na Europę zorganizowany przez elity, masoneria, iluminaci, opętanie, egzorcyzmy, nowy porządek świata, dążenie do zniewolenia ludzi, kłamstwa i półprawdy otaczają dzisiejszego człowieka, ale o tym wszystkim będziemy pisać w przyszłości, o tym i o wielu innych rzeczach, ponieważ chcemy odkrywać tajemnice świata, chcemy podążać ku prawdzie.

Czytaj także: TEORIE SPISKOWE – GENEZA I HISTORIA POWSTANIA

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze