Portal ten został stworzony z myślą o najbardziej wymagających czytelnikach otwartych na rzeczy, które często bywają niezrozumiałe lub „nie z tego świata”. Artykułami publikowanymi na naszej stronie chcemy Wam przybliżyć pewne sprawy, wzbogacić Waszą wiedzę, pomóc poznać oraz odkryć tajemnice świata – naszego świata, w którym my wszyscy żyjemy. A jest on pełen zagadek i tajemnic, które tylko czekają na opisanie i Wasze zapoznanie się z nimi.

 

Tematyka naszego portalu jest różnorodna, ale ma jeden wspólny mianownik, którym są właśnie zagadki, tajemnice, różnego rodzaju teorie i rzeczy często określane mianem nadprzyrodzonych. Ludzie pracujący w naszej redakcji dokładają wszelkich starań, by teksty przez nich pisane były jak najbardziej szczegółowe, ale tym samym zrozumiałe dla czytelników w każdym wieku. Jest to unikalne grono osób, dla których zarówno takie tematy jak i samo pisanie jest czystą pasją. Chcą oni jak najdokładniej podzielić się z Wami swoją wiedzą i przemyśleniami. Często staramy się także zwrócić Waszą uwagę na niektóre aspekty życia, które zazwyczaj bywają pomijane

 

Pamiętajcie, że Wy także bierzecie udział w tworzeniu tego portalu. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie komentarze, wpisy i uwagi, które pomogą nam w dalszym rozwoju. Masz dla nas jakiś ciekawy temat? Koniecznie do nas napisz, a my postaramy się opisać go bardzo dokładnie i rzetelnie! 

 

Kontakt e-mail:

[email protected]