UFO cz.1 NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

Czy jesteśmy sami? Może UFO istnieje, tylko jeszcze o tym nie wiemy?

Liczne taśmy wideo, zdjęcia czy inne tego typu materiały przedstawiające niezidentyfikowane świecące obiekty, które unoszą się nad ziemią, to dziś gratka dla wielu osób interesujących się tym tematem.

Każdego roku na świecie miliony ludzi twierdzą, że widziały UFO, mało tego, część z nich utrzymuje, że została przez obce istoty uprowadzona. Zatem w obliczu tylu doniesień należy zadać sobie kilka podstawowych pytań.

Kosmici szykują spisek bądź inwazję? A może nasza planeta jest tylko przystankiem w dalszej drodze?

Dziś rozpoczynamy serię artykułów poświęconych właśnie temu zagadnieniu. Postaramy się spojrzeć na nie okiem osoby wierzącej i sceptycznej. Zastanowimy się nad tym, czy Kosmici rzeczywiście istnieją, czy może jest to przykrywka dla rządu i ich tajnych prac wojskowych.

Czy UFO jest teorią spiskową?

Jedno jest pewne wiek XXI, to czas rozkwitu teorii spiskowych, z których część wcale nie jest teorią a faktem. Nie mniej jednak żyjemy w ciekawych czasach, możemy szybko zdobywać informacje i wyciągać wnioski, dziś ciężko już ukryć prawdę, a kłamstwo ostatecznie wychodzi na jaw.

Zacznijmy jednak od początku. Według pradawnych wierzeń obce istoty przybywające na ziemię, dzieliły się z nami mądrością i poznaniem. Na ścianach starożytnych budowli możemy odnaleźć spodki latające czy postacie, które nie przypominają człowieka.

Dziś natomiast jest inaczej, przybysze z kosmosu porywają ziemian, by jak wielu utrzymuje, przeprowadzać na nich testy. Między innymi pobierają spermę, jajeczka, wszczepiają płody, po czym usuwają je. Na ogół naukowcy jednak nie traktują tego typu zgłoszeń poważnie, ponieważ dla nich UFO nie istnieje.

Zatem czy obcy rzeczywiście regularnie odwiedzającą naszą planetę po to, by ingerować w nasze sprawy? O tym napiszemy później. Jedno możemy stwierdzić na pewno, wyobrażenia istot pozaziemskich często wiążą się z konkretną kulturą i mają swoje podstawy również w psychice danej osoby.

Europejczycy mają inne wyobrażenia tych istot niż, chociażby Meksykanie. Sytuacja ta powiela się na całym świecie.

Natomiast, jeden mianownik jest wspólny, UFO istnieje, życie po za ziemią istnieje.

Nasza decyzja w kwestii tak złożonej i rozbudowanej jak życie pozaziemskie to nieustanna walka pomiędzy nauką a licznymi dowodami często zaprzeczającymi obecnej wiedzy.

Cały proces trwa już ponad pięćdziesiąt lat, którego źródłem była katastrofa w Roswell, to tam miało dojść do kolizji statku kosmicznego.

To tam USA i Pentagon miały po raz pierwszy pozyskać pozaziemską technologię, mało tego, najwyższe władze Stanów Zjednoczonych miały zawrzeć również układ z przybyszami. Są to bardzo ważne tematy, im również przyjrzymy się później.

 

ufo

 

Romans z UFO mimo wszystko nie jest tak prosty, ponieważ wiele osób uważa, że kosmici byli przed nami, mało tego, ludzkość jest wytworem tych pozaziemskich istot, które od czasu do czasu nadawały odpowiedni impuls naszemu rozwojowi, stąd bliżej niewytłumaczalne skoki rozwojowe na przełomie tysiącleci.

Bardziej radykalni naukowcy sądzą, że czas kolejnego impulsu zbliża się do nas i jest nieunikniony, świadczą to tym ostatnie wydarzenia na ziemi, oraz wzrost liczby ingerencji istot pozaziemskich na naszej planecie.

Czy rzeczywiście obca rasa zainteresowała się nami na tyle, by ingerować w nasze istnienie? A jeżeli tak to, w jaki sposób?

UFO – podsumowanie cz.1

Na koniec pierwszej części, możemy również zadać sobie pytanie. W jaki sposób starożytni mogli zbudować wielkie Piramidy, stworzyć olbrzymie linie na płaskowyżu w Peru, których sens można odczytać tylko z nieba?

Skorzystali z pomocy pozaziemskich istot? To możliwe. Wszechświat jest na tyle duży, że prawdopodobieństwo, iż gdzieś tam istnieje życie, jest bardzo wysokie. Jedno, co jest niewiadomą to, to czy owe istoty mają nastawienie przyjazne, czy może wrogie.

Chcą przejąć kontrolę nad naszą planetą siłą, czy poprzez układ z elitami?

A może istoty pozaziemskie to po prostu Aniołowie lub manifestacje demoniczne? Wszystkie te pytania są bardzo ważne, postaramy się odpowiedzieć na nie w przyszłości.

Na koniec można tylko wspomnień o kultowym serialu Z Archiwum X, który nie dawno doczekał się reaktywacji. Dla osób interesujący się tematyką UFO to pozycja obowiązkowa.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze