PODWODNY PORTAL U WYBRZEŻY MALIBU – DZIEDZICTWO KOSMITÓW?

podwodny-portal.jpg

Podwodny portal u wybrzeży Malibu w Kalifornii odkryli w 2014 roku i obwieścili światu Maxwell, Dale Romero i Jimmy Church – gość programu „FADE to BLACK” w Dark Matter Radio Network. Konstrukcja znajduje się pod wodą na głębokości 450 metrów, a dolna część podwodnego portalu osiąga głębokość 700 metrów. Portal znajduje się ponad dziesięć kilometrów od wybrzeża Malibu. Do dziś nie ma informacji o celu struktury, kto ją zbudował lub kto nim zarządza.

Gigantyczny podwodny portal

„Dach” podwodnego portalu ma wymiary 2200 × 4000 m, a wyraźnie widoczne kolumny wskazują wejście.

Odległość między kolumnami wejściowymi wynosi 836 metrów, a ich wysokość sięga 192 metrów.

W ten sposób bramy wejściowe zapewniają miejsce wjazdu dla dużych pojazdów.

malibu-podwodny-portal.jpg

Według ufologów podwodny portal w pobliżu wybrzeża Malibu w Kalifornii może być podwodną bazą UFO.

Alternatywą tego wyjaśnienia jest wersja ziemskiego pochodzenia tego kompleksu, którym może operować wojsko amerykańskie.

Budowa takiej podwodnej bazy lub podwodnego portalu wymaga rozwiązania ogromnych problemów technicznych.

Możliwe, że kompleks, istniejący od tysiącleci, został przypadkowo odkryty przez amerykańskie wojsko, które teraz używa go do własnych celów.

Niektórzy uważają, że to jedyna sensowna opcja, ponieważ gdyby Stany Zjednoczone samodzielnie zbudowały tę strukturę, z pewnością sam proces jej tworzenia nie umknąłby uwadze zainteresowanych.

Budowa takiego kompleksu wymagałaby użycia dużej ilości sprzętu i trudno byłoby nie zauważyć działalności w tym miejscu.

Zasugerowano również, że budowa obiektu mogła się odbyć na przykład podczas drugiej wojny światowej, ale i ona jest bardzo wątpliwa i nie ma na to dowodów.

Znaczenie i cel podwodnego portalu

Załóżmy, że podwodny portal jest faktycznie obsługiwany przez armię amerykańską i marynarkę wojenną.

Ale jaki jest jego cel?

Wymiary kompleksu sugerują ogromną bazę, w której można ukryć pojazdy, budynki i wiele więcej.

Co więcej, ten podwodny portal może być połączony za pomocą tajnej podziemnej trasy z bazą morską China Lake, znajdującą się na środku pustyni Mojave w USA lub z Naval Underwater Center, zlokalizowanym w Hautron, mieście na drodze z Las Vegas do Reno.

Od dawna mówi się, że całe Stany Zjednoczone są usiane podziemnymi tunelami i że wszystkie bazy wojskowe są w ten sposób ze sobą połączone.

Niestety, zwykli obywatele tego świata nie mają dowodów na istnienie takich systemów tunelowych i głębokich podziemnych baz wojskowych, a zatem wszystko pozostaje na poziomie hipotetycznych założeń.

Tymczasem podwodna baza lub podwodny portal na głębokości 450 metrów idealnie nadawałby się do zachowania w tajemnicy prac amerykańskiej marynarki wojennej.

Można byłoby tam spokojnie opracowywać nowe technologie, takie jak nieznane nam systemy uzbrojenia, okręty podwodne lub technologie wojskowe.

Takie projekty badawcze mogłyby być finansowane z „czarnych” budżetów amerykańskiego systemu obronnego.

Tajemnicę podwodnego portalu w pobliżu Malibu można łatwo rozwiązać za pomocą wyprawy nurkowej, która może dokładnie zbadać kompleks za pomocą pojazdu podwodnego.

Ale taka podwodna wyprawa wymaga zgody rządu amerykańskiego, a ten jakoś nie kwapi się do jej udzielania ani tym bardziej poruszania kwestii istnienia takiego obiektu pod wodą.

⇒ Czytaj także: UFO ZNALEZIONE NA DNIE BAŁTYKU

♦ Zareklamuj wydarzenie, swoją działalność, produkty itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

Chcesz poznać więcej tajemnic świata? KLIK

Komentarze