DEPOPULACJA cz.2 KONTROLA SPOŁECZEŃSTW

depopulacja.jpg
fot.123rf,com

Kontrola pojedynczego człowieka to prosta sprawa wystarczy mieć pewne umiejętności i cechy charakteru. Kontrola pięciorga osób wymaga już większego zaangażowania i wkładu sił, można napisać, że jest pięć razy bardziej wymagająca. Co jednak możemy powiedzieć o kontroli stu osób, tysiąca, milionów czy miliardów? Czy jest w ogóle możliwa kontrola na tak masową skalę?

Nie, nie jest ona możliwa, ponieważ zawsze znajdą się osoby, które dostrzegą, co się dzieje i zaczną stawiać opór, tak było na przełomie wieków i tak pozostanie na zawsze. Zatem jedno jest pewne, nie można kontrolować wszystkich, jest to niewykonalne.

Na pewnym etapie chodzi już tylko o kontrolę, a nie o pieniądze

Można natomiast kontrolować znaczą część, mówi się nawet, że około siedemdziesięciu procent społeczeństwa, czyli siedem osób na dziesięć nadaje się idealnie do wzięcia pod nogę.

Co jednak zrobić z pozostałymi ludźmi? Można ich po prostu wyeliminować, przy użyciu różnego rodzaju środków, głównie nienaturalnych i sztucznych.

Jest tu mowa o chorobach czy sztucznym wpływaniu na zachowanie pogody za pośrednictwem takich projektów jak HAARP, czy ostatnio nagłośnione chemtrals.

To jednak też nie wystarczy, przynajmniej nie do końca, trzeba czegoś więcej, trzeba czegoś, co będzie oddziaływać na skalę globalną.

To też w grę wchodzi pożywienie, a mianowicie modyfikacje genetyczne oraz oczywiście szczepionki, coraz to nowsze i bardziej zaawansowane.

depopulacja-szczepienia-szczepionki.jpg
fot.depositphotos.com

Nie wiemy, co nam wszczepiają, może to nie jest to, na co wygląda, że jest.

Może to jakieś mutacje genetyczne, które odłożą się w naszych genach i będą dziedziczone.

Może to już się dzieje od dziesięcioleci i stąd tak duże występowanie różnego rodzaju schorzeń genetycznych w dzisiejszych czasach.

Może to tylko próba, test przed ostatecznym uderzeniem?

Zaufanie to bezcenna wartość, dziś w deficycie, ale czy aby na pewno?

Abyśmy zaufali drugiemu człowiekowi potrzeba wiele, a jeżeli ktoś starci zaufanie, wówczas będzie bardzo ciężko je odzyskać, to tylko pokazuje, jak jest to wyjątkowa postawa czy uczucie.

Niebezpieczna i zgubna wiara w media i rząd

A co dzieje się dziś? Wierzymy telewizji, internetowi, przyjmujemy szczepionki, lekarstwa, oddajemy nasze pieniądze na konta bankowe, lokaty bankowe, a przecież wystarczy jeden przycisk i stracimy wszystko.

Ludzie wszczepiają sobie Chip pod skórę, posiadamy telefony komórkowe, dzięki którym można nas wytropić w każdej sekundzie, a dzięki bankom zamknąć nam dostęp do pieniędzy.

Jeżeli w dzisiejszym świecie, ktoś stanie się wrogiem publicznym to będzie miał twardy orzech do zgryzienia, ponieważ, nawet jeżeli jest niewinny, to telewizja zrobi go winnym, a ludzie uwierzą.

depopulacja-manipulacja.jpg
fot.depositphotos.com

Zablokuje mu się dostęp do elektronicznych pieniędzy a GPS i kamery wykryją go wszędzie.

Tak wygląda kontrola w dzisiejszych czasach. Tak wyglądają fundamenty nowego porządku świata, który zostaje wszczepiany do naszych umysłów, a jego ostatecznym celem jest wprowadzenie światowego rządu i depopulacja ludzkości.

ONZ to fikcja, kpina i fatamorgana, tam, gdzie dzieje się zło, ONZ milczy i nie reaguje. ONZ to drwina z ludzi myślących.

Podobnie jest z Unią Europejską, czy innymi tego typu tworami.

Nie dajmy się zwieść, dbajmy o nasz kraj, za który życie oddało wielu patriotów w wielu bitwach i wojnach.

Polska to kraj bohaterów, Polska to kraj dumny a Polska ziemia jest obmyta krwią walczących żołnierzy.

UE będzie nam mówić, co mamy robić? Ilu mamy przyjąć imigrantów?

Będą nam mówić Niemcy i minister spraw zagranicznych Niemiec, co mamy robić?

Nigdy, Polacy nie gęsi i swój język mają.

depopulacja.jpg
fot.depositphotos.com

Depopulacja jest środkiem do osiągnięcia celu.

Globaliści nie patrzą i nie przykładają wagi do ceny, jaką należy zapłacić, ważne jest osiągnięcie ostatecznego celu.

Oczywiście cenę zapłacą zwykli ludzie, którzy będą musieli oddać życie, nie wiedząc nawet, dlaczego i po co.

Depopulacja to rzeczywistość wystarczy się rozejrzeć i spróbować dostrzec pewne informacje, jakimi się nas karmi.

Wmawia się nam, że człowiek jest winny, a natura będzie tym, co nas powstrzyma.

To kłamstwo. Człowiek nie jest winny, to niektóre kręgi dążą do przedwczesnej apokalipsy, a dziewięćdziesiąt pięć procent populacji jest tylko mięsem armatnim.

Czytaj także: DEPOPULACJA cz.3 PODSUMOWANIE

Książka Ręce precz od tej książkitutaj

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze