CHEMTRAILS – SMUGI CHEMICZNE

chemtrails.jpg
Prawo autorskie: welcomia / 123RF Zdjęcie Seryjne

Chemtrails, opryski powodujące choroby oraz bezpłodność, nieoznakowane samoloty, które zrzucają na nas trujące substancje. Trzeba zadać sobie pytanie, kto i po co miałby to robić, dlaczego media milczą na ten temat? I ostatecznie jak możemy się przed tym bronić? W ciągu ostatnich lat w internecie pojawia się mnóstwo zdjęć oraz materiałów na temat chemtrails. Nierzadko są to fotografie samolotów zostawiających za sobą smugi bądź samych smug.

Co ciekawe na wielu zdjęciach lub filmach widzimy samoloty, które tworzą np. „szachownice”, lub zataczają kręgi nad gęsto zaludnionymi obszarami.

chemtrails.jpg
FOT.GRAPHICSTOCK.COM

Rzeczywiście wygląda to, na zaplanowane opryski w związku z tym na całym świecie ruszyła fala protestów oraz utworzyły się społeczności, które próbują walczyć z truciem ludności na olbrzymią skalę.

Czy rzeczywiście tak jest?

Spróbujmy podejść do tego z punktu widzenia nauki.

Smuga kondensacyjna

Samoloty lecące na wysokości kilku kilometrów zostawiają za sobą spaliny, które wychładzając się, tworzą kryształki lodu, które znikają bardzo szybko.

smuga kondesacyjna.jpg
SMUGA KONDENSACYJNA fot.123rf.com

 

Pamiętam, kiedy byłem mały, lubiłem patrzeć na latające samoloty, zawsze przyciągały moją uwagę, zwłaszcza te lecące nisko.

Kiedy wracam do tamtych wspomnień, widzę lecący samolot a za nim chmurę, która zanika i rozpływa się w powietrzu kilkanaście metrów za nim.

Niekiedy w bardzo upalne dni te chmury utrzymywały się kilkanaście minut.

Takie właśnie smugi pamiętają ludzie z mojego rocznika.

geoinżynieria.jpg
STOP GEOINŻYNIERII fot.123rf.com

Chemtrails-smugi chemiczne

Dzisiaj natomiast nieoznakowane samoloty tworzą figury geometryczne nad naszymi głowami, trójkąty, okręgi, prostokąty.

Takie chmury nie opadają tak jak te, które pamiętam, gdy byłem mały, wręcz przeciwnie utrzymują się nawet kilkunastu godzin i dłużej!

Co zmieniło się w ich składzie przez te lata?

smugi-chemiczne.jpg
CHEMTRAILS fot.123rf.com

chemtrails.jpg

Skład chemiczny

W składzie chemtrails możemy znaleźć między innymi, sole baru, tlenek strontu, glinu, wirusy, wysuszone czerwone krwinki, fragmenty wirusów oraz metale, takie jak aluminium i bar, które osadzają się na zbiornikach wodnych.

Ostatnio znaleziono w nich również „Enterobacteriaceae” zawiera ona bakterie, które można znaleźć w wyniku zatrucia starym pokarmem np. mięsem, powoduję ona między innymi infekcję płuc oraz dolegliwości bólowe jelit.

Szkodliwych dla życia substancji możemy znaleźć całą długą listę.

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że jesteśmy opryskiwani substancjami, które zagrażają naszemu życiu oraz powodują choroby.

Zadajmy sobie więc pytanie, czy jest to walka z globalnym ociepleniem, czy może walka ze zwiększającą się populacją ludzi na świecie?

Taka teoria jest tutaj bardzo powszechna, mówi się ,że „elity” tego świata próbują zredukować liczbę populacji, gdyż między innymi jest nas za dużo a surowców potrzebnych do życia za mało.

smugi-chemiczne.jpg
FOT.GRAPHICSTOCK.COM

Teoria smug chemicznych jest tematem dość kontrowersyjnym, posiada ona swoich zwolenników, jak i przeciwników, sam należę do tej pierwszej grupy.

Czasem idąc ulicą, widząc np. dziadka, który trzyma się za serce albo dusi się i kaszle zastanawiam się, czy to ze starości, czy może jednak lecący nad naszymi głowami samolot się o to postarał.

Warto tutaj zadać pytanie. Smugi chemiczne są globalnym spiskiem na szczycie władzy.

Czy problem w końcu zacznie być dostrzegany przez ludzi?

I ostatecznie co możemy zrobić, aby nasze dzieci wdychały normalne powietrze.

Czytaj także: GŁÓWNE RODZAJE CHEMTRAILS – CZYM JESTEŚMY ZATRUWANI?

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze