GRUPA BILDERBERG – GLOBALNI DYKTATORZY

nwo.jpg
fot.depositphotos.com

Grupa Bilderberg, najbardziej wpływowa i tajemnicza organizacja na świecie. W jej szeregach znaleźć możemy między innymi, największych światowych przywódców , szefów olbrzymich korporacji, szefów największych banków oraz przedstawicieli mediów głównego nurtu. Spotykając się co roku, za zamkniętymi drzwiami planują wszystko, co będzie miało miejsce w przyszłości, pisząc wszystko, miałem na myśli takie rzeczy jak, globalne trendy, wydarzenia , a także wojny i rozejmy.

Grupa Bilderberg – władza z ukrycia

Jednak głównym i priorytetowym celem organizacji jest utworzenie globalnej dyktatury i nowego porządku świata pod jednym światowym rządem.

Ambicje tej grupy sięgają tak wysoko, że decydują oni o ludzkim życiu , o istnieniu, a także nie istnieniu, decydują o tym, kto będzie na samej górze, a kto na samym dnie, komu należy się życie, a kto na nie nie zasługuję.

Psychopatyczni Dyktatorzy Świata, bo chyba tak mogę nazwać ludzi, którzy chcą wyręczać Boga w jego zadaniach.

Ci ludzie… Gdzie oni nas prowadzą?

Jak to możliwe, że grupa kilkudziesięciu osób od ponad 60 lat decyduje o losach całego świata?

losy-świata.jpg
fot.depositphotos.com

Najważniejszą kwestią, którą chciałem dzisiaj poruszyć, jest brak wiedzy wśród narodów.

Ludzie nie wiedzą jakie gierki oraz cyrki są odstawiane nad ich głowami.

Prawda jednak nie jest daleko, wystarczy wyłączyć telewizor, zagłębić się w ten temat, przeczytać artykuły oraz pooglądać w internecie filmy ludzi, którzy otworzyli usta, bo mają dość bycia traktowanym jak psy!

 

ucisk-ludzi-nwo.jpg
fot.depositphotos.com

Bo jak inaczej mogę nazwać to, jak dziś traktuje się człowieka?

Wszystkie wartości, które wpajali nam nasi ojcowie, pękły jak bańka mydlana i nie mają racji bytu.

Pieniądze, seks, sława, to dzisiaj jest na topie, ludzie zaślepieni tym wszystkim pędzą przed siebie, depcząc po drodze resztki ludzkich wartości i człowieczeństwa.

Ile istnień ludzkich jeszcze musi zginąć, aby ludzie w końcu dostrzegli, że ich życie oraz los są w rękach kilku żądnych władzy psychopatów, którzy dzień po dniu, godzina po godzinie, minuta po minucie, dążą do upadku ludzkich wartości.

rodzina-koniec-wartości.jpg
fot.depositphotos.com

Aby uświadomić wam, jak bardzo destrukcyjna jest grupa Bilderberg przytoczę wam kilka ich planów…

Depopulacja , ograniczenie ludzi na planecie do 2 miliardów hmm ciekawe.. Tylko jak tego dokonać?

Może przytoczę tutaj pomysł samego Billa Gates’a … który przypominam, również od wielu lat jest członkiem grupy Bilderberg.

Bill Gates: Na świecie jest dziś 6.8 miliarda ludzi. Także populacja wzrasta w kierunku 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę dobrą prace, jeśli chodzi o nowe szczepionki, opiekę zdrowotną, reproductive heath services (aborcja) , będziemy w stanie zmniejszyć ludność o 10 albo 15 procent.

depolulacja.jpg
fot.depositphotos.com

GMO, chyba wszyscy wiemy jak szybko, zastąpili oni zdrową żywność, sztucznymi modyfikowanymi genetycznie podróbkami , które powoli trują nas i wyniszczają.

Chemtrails, chemiczne smugi, w skład których wchodzą trucizny i ciężkie metale, które rozpyla się nam nad głowami, aby zafundować nam choroby i szybszą śmierć.

Wojny, chyba nie muszę tłumaczyć, jak śmiertelne żniwo niosą za sobą wielkie konflikty.

wojna.jpg
fot.depositphotos.com

Podałem tutaj tylko kilka przykładów, jak okropne plany snuję się na tych spotkaniach.

Może jeżeli każdy z nas zacząłby głośno o tym mówić, to za kilka lat udałoby się odsunąć ich od władzy, lub chociaż pokrzyżować im plany?

Niestety z przykrością stwierdzam, że na razie jest źle i będzie tylko gorzej.

Na światowej scenie odgrywają się zakulisowe gierki, o których nie mamy pojęcia , możemy tylko domyślać się, na jaki pomysł znowu wpadną nasi „oprawcy” i kto będzie przez to cierpiał..

Jedynym sposobem na uniknięcie tego jest zmiana sposobu myślenia, postrzegania świata, mówienie otwarcie o tym sprawach, nie bojąc się krytyki, bo tylko prawda jest naszą jedyną i największą siłą do walki z wrogiem.

Czytaj także: DEPOPULACJA LUDZKOŚCI – „TEORIA SPISKOWA” CZY BRUTALNA PRAWDA?

Książkę PRAWDZIWA HISTORIA KLUBU BILDERBERG → kliknij

*Estulin przez ponad piętnaście lat skutecznie uprzykrzał życie członkom Klubu Bilderberg, tropiąc sekretne miejsca ich spotkań, a nawet fotografując przybyłych na zjazdy członków. Teraz zdecydował się opublikować cały zebrany materiał. Powinien go przeczytać każdy ceniący wolność i demokrację obywatel – Onlinejournal.com

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze