GLOBALNE OCIEPLENIE – GLOBALNA ŚCIEMA

Oszustwo z globalnym ociepleniem fot.depositphotos.com

Globalne ocieplenie-to, że człowiek niszczy Ziemię, na której jest tylko gościem, napisano i powiedziano już wiele razy. Nie szanujemy i nie doceniamy tego wszystkiego, co wokół nas. Czujemy się niezależni i pewni siebie – bo potrafimy zbudować i zorganizować wszystko, co nam jest potrzebne do życia pełnego luksusu. Biblijnym wzorem „czynimy sobie Ziemię poddaną“. Aż do bólu.

Jednakże czy prawdą jest, że to człowiek odpowiada za zmiany klimatu i wynikające z nich konsekwencje – z zagładą ludzkości włącznie?

Zmiany klimatu fot.depositphotos.com

Dziś wiemy już, że nie. Że oszukiwano nas przez lata.

Nie wiemy tylko dlaczego.

Globalne ocieplenie to totalna ściema!

Ostatnie dziesięciolecia upłynęły ludzkości pod znakiem walki z globalnym ociepleniem.

Sławy naukowe takie jak Fourier czy Arrhenius z ogromną pewnością w głosie oskarżały człowieka o bezwzględne niszczenie planety poprzez wywoływanie i eskalację efektu cieplarnianego.

Peter Foukal i inni klimatolodzy wskazywali na fakt, iż gwałtowne zmiany obserwowane w średnich rocznych temperaturach na przestrzeni XX wieku nie mogą być spowodowane żadnymi czynnikami zewnętrznymi, a zwłaszcza aktywnością Słońca.

Aktywność słoneczna fot.depositphotos.com

W latach 2012 – 2015 coraz częściej zaczęto mówić głośno o tym, że globalne ocieplenie w istocie nie istnieje, a zmiany klimatyczne determinuje cykl związany z zupełnie innymi faktami.

Mimo silnego lobby nadal podtrzymującego tezę o katastrofie klimatycznej podawanej przez rozwijającą się cywilizację zdobywamy coraz więcej pewności, że jest to światowy spisek przeciwko ludzkości.

fot.depositphotos.com

Podstawowym argumentem, jaki światowe organizacje, w tym ONZ, przedstawiają jako dowód na niszczycielski wpływ człowieka na Ziemię, jest istnienie złowrogich gazów cieplarnianych.

Nagromadzony nadnaturalnie dwutlenek węgla przyczynia się do gwałtownego ocieplania się klimatu.

Tymczasem, na przykład profesor Zbigniew Jaworowski, ceniony naukowiec z międzynarodowym doświadczeniem w badaniu zmian klimatu, wieloletni członek Nongovernmental International Panel on Climat Change, już pod koniec 2015 roku odważnie mówił, że to bzdura.

Antropogenne ocieplenie klimatu to globalne kłamstwo

Rosnąca zawartość dwutlenku węgla oczywiście nie wpływa pozytywnie na powietrze, którym oddychamy – ale nie jest to skala zagrażająca życiu.

Dlaczego?

Jest to związane z właściwościami fizycznymi CO2.

globalne-ocieplenie-oszustwo-jpg
fot.depositphotos.com

Molekularnie dwutlenek węgla stanowi zaledwie 1/3000 zawartości powietrza.

Owszem, powietrze nagrzewa się pod wpływem emisji CO2 – jednakże ogrzane powietrze wraz z trującą zawartością, porusza się zgodnie z prawami fizyki – do góry, unosząc szkodliwy skład.

 

Taka cyrkulacja, choć wywołuje wrażenie ocieplania klimatu, nie oznacza katastrofy klimatycznej.

Co więcej, sam efekt ocieplania klimatu, badany w perspektywie kilku wieków (np. w Krakowie przeanalizowano tendencje i wahania temperatur od XIX wieku), wskazuje na cykliczne zmiany zarówno w jedną, jak i drugą stronę.

Oznacza to, że dziś notujemy ocieplenie, a w przyszłości niewykluczone jest ponowne ochłodzenie klimatu.

globalne-ocieplenie-oszustwo-jpg
Agawa w śniegu fot.depositphotos.com

Tak dzieje się zresztą nie tylko na Ziemi. Podobne tendencje zauważane są na Marsie, a w 2015 roku wskazano również przykład Trytona – księżyca Saturna.

Czy to oznacza, że wmawiano nam globalne ocieplenie? Po co?

Globalne ocieplenie narzędziem politycznym

Od lat dziewięćdziesiątych XX wieku międzynarodowe ośrodki opiniotwórcze i decyzyjne sugerują, że nasz Świat jest przeludniony, a przemysł rozwija się nadmiernie i w miejscach, w których nie powinien.

ONZ oraz inne organizacje chciałyby regulować tego rodzaju statystyki, a globalne ocieplenie stało się jednym z doskonałych pretekstów.

W 2016 roku pojawiły się nawet pogłoski, że rozmaite tajne projekty są wykorzystywane w służbie tego globalnego oszustwa klimatycznego.

globalne-ocieplenie-oszustwo-jpg
fot.depositphotos.com

Na przykład HAARP, broń masowego zniszczenia została podobno wykorzystana m.in. do topnienia lodowców, przez co w miejscach wyjątkowo zaludnionych na świecie może z czasem zacząć brakować wody.

Czy globalne ocieplenie naprawdę jest narzędziem do centralnego sterowania ludzkością? Wielu tak twierdzi. I wiele na to wskazuje.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

 

Komentarze