FLUOR – CICHY ZABÓJCA

fluor
Prawo autorskie: defotoberg / 123RF Zdjęcie Seryjne

Jeśli przypadkowo połknie się więcej pasty niż porcja używana do mycia zębów, należy natychmiast zwrócić się o pomoc medyczną lub skontaktować się z ośrodkiem toksykologii. Zdanie, od którego zaczęliśmy, powinno od 1997 roku widnieć na pudełku każdej pasty do zębów. Niestety z czasem, z niewyjaśnionych przyczyn, zaczęto całkowicie ignorować to bardzo ważne ostrzeżenie, które właśnie w roku 1997 nie bez powodu zostało uchwalone odpowiednim przepisem.

Dziś proponuje się nam fluoryzację pitnej wody z wodociągów.

W USA ten proces został już zapoczątkowany oficjalnie w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Rzekomym powodem, dla którego przeprowadza się ową fluoryzację, jest poprawa zdrowia naszych zębów i zwiększona ochrona przed próchnicą, szczególnie u dzieci.

To jednak nie wszystko, fluor jest dziś również dodawany do takich produktów jak:

  • Ryby
  • ziemniaki
  • fasola
  • szpinak
  • mleko
  • kapusta
  • sałata

W ostatnich latach pojawiły się nowości w tej dziedzinie, a mianowicie wielki potentat, firma Danone zaczęła produkcję buteleczek z wodą fluoryzowaną, oczywiście z troski o nasze zdrowie.

Takich przykładów można by wymieniać wiele, ogólnie sprawa wygląda w ten sposób, że podaje nam się związek szkodliwy dla zdrowia.

Ktoś powie, ale przecież pasta do zębów zawiera fluor, więc on musi być zdrowy.

Tak zawiera, ale pasty do zębów się nie konsumuje, tylko wypluwa.

Fluor to jeden z głównych składników leków psychotropowych.

Co nam to mówi?

Oczywiście to, że nie przez przypadek jest ich tak ważnym elementem, dzieje się tak, dlatego że, ma on silny wpływ na mózg, innymi słowy działa otępiająco.

Fluor w trutkach na insekty

Fluor tak naprawdę jest trucizną, którą często używa się jako składnik trutek na insekty.

Mało tego, jeżeli ten związek dodamy do wody, wówczas może on spowodować liczne zaburzenia genetyczne, odwapnienie kości, raka.

fluor
Prawo autorskie: vectorworks51 / 123RF Zdjęcie Seryjne

Teraz powstaje pytanie.

Jeżeli od dziesięcioleci znani i cenieni naukowcy próbują zainteresować władzę szkodliwością fluoru, to, dlaczego nikt nic nie robi?

Rodzi się nam „teoria spiskowa„, teoria nakazująca sądzić, iż ktoś to po prostu ignoruje i realizuje własne cele, ale to nie wszystko.

Od lat jest wiadome, że podawanie niewielkich dawek fluoru powoduje, że ludzie są bardziej ulegli, a co za tym idzie, są podatni na manipulację.

Fluor w obozach koncentracyjnych

Już Hitlerowcy wiedzieli o tej właściwości, to też, aby otumanić więźniów obozów koncentracyjnych, zaczęli podawać im regularnie niewielkie dawki fluoru.

Co stało się później?

Po zakończeniu II wojny światowej do Niemiec przyleciał urzędnik USA Charles Eiliot Perkins chemik, którego zadaniem było przyjrzenie się metodom kontroli umysłów.

Eiliot szybko odnalazł tajne dokumenty i tak napisał w raporcie.

Bolszewicy uznali dodawanie leków do wody za idealny sposób na skomunizowanie świata.Po czym dodaje. ‘‘Fluor nadaje się do tego idealnie, wywoła w umysłach pożądane reakcje, a wszystko będzie można uzasadnić sposobem na ochronę zębów’.

I tak po ogromie cierpień i śmierci II wojny światowej obrońcy ładu światowego, czyli Stany Zjednoczony w kilka chwil zrobiły z trucizny lekarstwo.

Tak rozpoczęła się propaganda i rozpowszechnianie kłamstwa, które trwa po dzisiaj.

Jest rzeczą zastanawiającą, że nawet pisząc o fluorze, czyli teoretycznie czymś, co jest bardziej tematem ze świata chemii czy fizyki, nie można zapomnieć o rządach i światowym spisku.

fluor
Prawo autorskie: greenapple78 / 123RF Zdjęcie Seryjne

Od lat fluor jest ważnym elementem tajnej agendy prowadzącej świat na skraj zniewolenia.

Fluor jest elementem układanki, którą przed laty wymyślili Globaliści, a który dziś w życie jest wcielany, chociażby przez takie firmy jak Danone.

To bardzo chytre i zabójcze podejście, zauważmy jedną rzecz, ktoś dziś będzie podejrzewał produkty tego producenta o coś niestosownego.

Przecież są danonki ze szczepami różnego rodzaju bakterii odpowiedzialnych za utrzymanie wysokiej odporności organizmu, jogurciki i inne tego typu zdrowe pokarmy.

A tu nagle Danone zaczyna produkować wodę fluoryzowaną.

Można określić tę firmę mianem słodkiej trucizny.

Nie tak dawno pisaliśmy o GMO i sfałszowanych wynikach badań a tu proszę, dziś kolejny element niszczenia zdrowej żywności.

Przekupieni wielcy naukowcy tego świata zastanawiają się przed kamerami wielkich i przekupionych stacji, jak to się dzieje, że się tak źle dzieje.

Odpowiem im, odpowiem, ponieważ nie jestem przekupiony.

Dzieje się tak, dlatego że wy i wasi mocodawcy robicie wszystko, co tylko można, by pchnąć ludzkość w wir obłędu.

Poprzez manipulację płynącą z ekranu TV, prasy czy różnego rodzaju gazet.

Poprzez regularne podtruwanie pożywienia i powietrza, wody i ziemi.

Nie ma dziedziny, w której byście nie namieszali, na nie korzyść.

Sprzedawczyki i wasi mocodawcy.

W kolejnej części przyjrzymy się innym rewelacjom związanym z fluorem i tym jak się go dziś wykorzystuje.

Dodam tylko, że początkowo nie zakładałem, iż artykuł zostanie felietonem, ale w obliczu nowych informacji dotyczących fluoru, po prostu nie można postąpić inaczej, nie można pominąć wielu szczegółów.

Przy okazji w imieniu całego zespołu Tajemnic Świata dziękuje za zainteresowanie naszą stroną, mogę z wielką przyjemnością napisać, że liczba odwiedzających nieustannie wzrasta.

To nas utwierdza w tym, by podążać obranym kiedyś kierunkiem.

Kierunkiem, który został ustalony u podstaw tego projektu.

To nas umacnia na drodze prowadzącej do prawdy.

Czytaj także: FLUORYZACJA – KONTROLA UMYSŁU ORAZ NISZCZENIE LUDZKIEGO ZDROWIA

Pasta do zębów bez fluoru → kliknij

Filtr odwróconej osmozy usuwający fluor z wody → kliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze