FLUORYZACJA – KONTROLA UMYSŁU ORAZ NISZCZENIE LUDZKIEGO ZDROWIA

fluor.jpg
fot.depositphotos.com

Wielu ludzi pierwszy raz zetknęło się z fluorem w latach pięćdziesiątych. Wtedy to zdecydowano się na dodawanie go do tak dziś popularnej pasy do zębów. Skutkiem takiego działania, miała być ochrona zębów przed próchnicą i wzmocnienie szkliwa. Oczywiście to była słuszna idea, dlatego też dziś pasta do zębów jest tak istotna w życiu każdego człowieka, problemy z zębami to nic przyjemnego. Niestety oprócz pozytywnych efektów, fluoryzacja ma także ciemną stronę, o które dziś nam się nie mówi.

Fluoryzacja i otępianie ludzkości

W pierwszej części artykułu wspominaliśmy, że może on być czynnikiem powodującym osłabienie kości, zmiany genetyczne, czy otępienie umysłu.

Ostatni z wymienionych rezultatów, czyli owe otępienie umysłu, zostało dokładnie przebadane przez Amerykańskich i Rosyjskich naukowców i tajne służby.

Rezultaty i wyniki, jakie zostały osiągnięte, zaskoczyły obie strony, okazało się, że fluoryzacja to idealne narzędzie, dzięki któremu będzie można sięgnąć po wolność człowieka.

A teraz wyobraźmy sobie osobę, która zażywa leki psychotropowe, jaka ona jest, czym się cechuje?

Można dojść o wniosku, że taka osoba będzie wysoce niestabilna psychicznie, może być agresywna lub dziwnie spokojna, taka osoba będzie miała zaburzone postrzeganie świata.

fluor.jpg
fot.depositphotos.com

Idąc dalej, powinniśmy sobie wyobrazić, że wszyscy, cała ludzkość nagle zaczyna zażywać leki psychotropowe, czego rezultatem może być całkowite szaleństwo, nad którym nie da się zapanować.

Skąd takie porównanie? Stąd, że fluor jest składnikiem właśnie leków psychotropowych, jak już zostało to wspomniane, czyli spożywając produkty spożywcze z dodatkiem fluory, nie jako spożywa się coś, co jest namiastką leku psychotropowego.

Kontrola umysłów, wpływanie na ludzkie zachowanie, to dla wielu osób science fiction.

Niemniej jednak, przy okazji tego tematu należy wspomnieć o wydarzeniach, do których doszło w roku 1994 w Rwandzie.

Miało tam miejsce jedno z najbardziej krwawych form ludobójstwa w historii.

Dokonano masakry na przedstawicielach plemienia Tutsi, w ciągu zaledwie niespełna stu dni ofiarą rzezi padło około 1 miliona ludzi.

fluor-zombie.jpg
fot.depositphotos.com

Krwawy pogrom rozpętał się nagle, tak jak gdyby ktoś wcisnął przycisk w konsekwencji, czego tamtejsi mieszkańcy zaczęliby się bez żadnych zahamowań mordować.

Tak jak gdyby zostały wyłączone wszelkie odruchy człowieczeństwa.

Oczywiście całe zajście nie miałoby być spowodowane działaniem fluoru, ale jakiegoś innego czynnika, być może właśnie oddziaływania poprzez fale.

Udowodniono, że fale o częstotliwości zbliżonej do częstotliwości pracy mózgu, mogą wpływać na jego zachowanie.

A może użyto innej formy oddziaływania, kto wie?

Fluoryzacja – bezpieczna droga do leczenia zębów?

Powróćmy jednak do fluoru. Oficjalnie wmawia się nam, że jest on całkowicie bezpieczny, od niedawna dodaje się dodatkowe zdanie, brzmi ono: o ile nie przekracza się pewnej ustalonej dawki.

Jakiej dawki, jak to kontrolować? A co jeśli ludzie piją dużo wody z kranu, nawet i wody przegotowanej, często myją zęby, to jak w takiej sytuacji mogą mieć pewność, że wielokrotnie nie przekraczają owej dawki?

Zresztą, kto ją ustalił i na jakiej podstawie? Podobna sytuacja występuje w przypadku bardzo popularnego, słodzika bez kalorii o nazwie Aspartam.

Tyle tylko, że soki, wody gazowane, witaminy czy cukierki, również zawierają Aspartam.

Myślę, że każdy słyszał o Coli dietetycznej czy innych napojach bez kalorii.

coca-cola-lights.jpg
fot.depositphotos.com

Niby hit, zbawienie dla naszego organizmu, a w gruncie rzeczy szkodliwy produkt, który powinno się omijać szerokim łukiem.

Niestety realia są inne, zbliża się lato i już niebawem będziemy mogli dostrzec na ulicy osoby zalewające organizm tego typu trucizną.

Na koniec również należy wspomnieć o Pepsi. Jest to produkt zawierający środki szkodliwe, wystarczy przeprowadzić test, i polać rdzę tym napojem, co się stanie? Rdza puści, czyli pepsi równa się odrdzewiacz.

Co może się stać po dłuższym okresie spożywania tego napoju. Zgaga, pieczenie, problemy z przełykiem i żołądkiem, ale to początek.

Dziś w XXI możemy zaobserwować falę różnego rodzaju chorób, chociażby owa zgaga, nie mówi się nam, czym jest i jak ją leczyć, ale aby wziąć lekarstwo na zgagę i jak mawiają: już porządku mój żołądku.

To jest kuriozum, czysty obłęd. Powinniśmy włączyć telewizor, a tam powinna być reklama pepsi tego typu. Jeżeli zdecydujesz się na nasz produkt, narażasz swój organizm na problemy żołądkowe, to jest zapalenie żołądka oraz zapalenie przełyku, a w dalszej konsekwencji na raka przełyku. Objawy to codzienna zgaga oraz pieczenie w klatce piersiowej, jeżeli pomimo tych ostrzeżeń sięgniesz po nasz produkt napój pepsi, wówczas życzymy miłego życia.

Tak wygląda prawda.

Dbajmy o nasze zdrowie i zdrowie naszych dzieci, ponieważ jest ono wysoce zagrożone w dobie tak szkodliwych produktów spożywczych.

Czytaj także: FLUOR – CICHY ZABÓJCA

Pasta do zębów bez fluoru LAVERA BASIS SENSITIV ECHINACEA I PROPOLISkliknij

Filtr odwróconej osmozy usuwający fluor z wodykliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze