GEOINŻYNIERIA cz.2 CHEMTRAILS

geoinżynieria-chemtrails.jpg
Chemtrails fot.depositphotos.com

W pierwszej części artykułu o geoinżynieri zastanawialiśmy się nad podstawowymi kwestiami związanymi z tym właśnie pojęciem. Dziś możemy pójść dalej, a idąc dalej, nie można nie wspomnieć o Chemtrails, czyli tak zwanych trwałych smugach na naszym niebie.

Jest to zjawisko powszechne, które każdy może zaobserwować, a to ważne, ponieważ nie wiele tajnych projektów prowadzonych przez wojsko czy też pewne kręgi polityczne tak łatwo zlokalizować.

Co ciekawe na stronach amerykańskich możemy przeczytać, że owe smugi na niebie pojawiły się już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Oczywiście zakres ich występowania był ograniczony i dotyczył głównie USA, Kanady oraz Meksyku.

Teraz powstaje pytanie, w jaki sposób można odróżnić szkodliwe smugi Chemtrails od zwykłych smug kondensacyjnych?

Smugi kondensacyjne ciągnął się za samolotem od stu do trzystu metrów i bardzo szybko w naturalny sposób zanikają, natomiast smugi chemtrails są zupełnie inne, ich zachowanie jest odwrotne, czyli długość może sięgać nawet do kilku kilometrów, po czym nie zanika, a zaczyna się rozszerzać, często tworząc coś w rodzaju chmury.

Po tego typu lotach i opryskach chemtrails nasze niebo nie jest w naturalny sposób oczyszczone, błękitne, ale utrzymuje się na nim miejscami coś na kształt mgiełki i to są właśnie rozprowadzone owe szkodliwe cząsteczki.

Jeszcze do niedawna cała sprawa związana z tym procederem była spychana na pole teorii spiskowych, dopiero nie dawno przyznano, że faktycznie taki oprysk ma miejsce, niestety powód, jakim go wytłumaczono, był już kolejnym kłamstwem.

Walka z ociepleniem klimatu to jest ten powód. Abstrahując od jednej podstawowej sprawy, czyli, że nie ma ocieplenia klimatu, przynajmniej nie jest on taki, jak się nam wmawia, wobec tego, jak można walczyć z czymś, czego nie ma?

Pewne kręgi nazywam je globalistami, bardzo często tworzą problem po to, by później móc wprowadzać swoje docelowe działania.

Czyli na przykład tworzą terroryzm, a co za tym idzie, wprowadzają dyktaturę i pełną kontrolę pod przykrywką walki o nasze bezpieczeństwo.

Podobnie jest i tutaj, tworzy się problem globalnego ocieplenia i w związku z tym można prowadzić pewne działania, które normalnie by po prostu nie przeszyły.

O tym mechanizmie pisaliśmy więcej już jakiś czas temu w artykułach poświęconych bractwu Illuminati.

Czyli powtórzmy, ci ludzie, ci globaliści, do których możemy zaliczyć, chociaż by pana Sorosa, który notabene jest jednym z głównych masonów rozgrywających nasz kontynent no, więc oni tworzą problem, a później sami tworzą rozwiązanie, nie trzeba pisać, że to kuriozalna sytuacja.

To, jaki skład pierwiastkowy znajduje się w chmurach chemtrails, jest kolejnym dowodem, a zarazem odpowiedzą, która ukazuje nam prawdziwe intencje twórców tego sztucznego procederu, możemy to nazwać w ten sposób, ponieważ chemtrails jest łamaniem prawa, jest zbrodnią przeciw ludzkości, ale kogo to dziś obchodzi?

Zatem co to za pierwiastki?:

 • Chrom
 • żelazo
 • magnez
 • mangan
 • nikiel
 • aluminium
 • bar
 • bor
 • miedź
 • ołów
 • stront
 • wanad

Zabójcze pierwiastki w Chemtrails

Wszystkie te pierwiastki wchodzą w skład chemtrails, po czym spadają na ziemię. Oczywiście nie wszystkie wyżej wymienione pierwiastki są szkodliwe, ale na przykład aluminium w trwały sposób uszkadza centralny układ nerwowy, czego skutkiem jest, chociażby choroba Alzheimera.

Co dziwne, w ostatnich latach obserwuje się znaczny wzrost zachorowań na tę chorobę, czy to przypadek?

Jedno jest pewne, ONZ i inne tego typu pseudo organizacje chorobę Alzheimera uznały już za tak zwaną dolegliwość cywilizacyjną, a więc nie ma tematu.

Bar jest również bardzo szkodliwym pierwiastkiem, który coraz częściej zaczyna występować w zbiornikach wodnych czy pożywieniu.

Dzieje się tak, dlatego że w wyniku sztucznego oprysku spada on na ziemię z opadami deszczu i wnika do gleby, podstawowe dolegliwości to przede wszystkim:

 • trudności z oddychaniem
 • podwyższone ciśnienie
 • problemy z sercem
 • osłabienie mięśni
 • uszkodzenie mózgu

O kilku pozostałych pierwiastkach wchodzących w skład chemtrails można by również napisać wiele, ale to już nie o to chodzi.

Po prostu powinniśmy mieć świadomość tego, że regularnie podtruwa się nasze organizmy poprzez ingerowanie w procesy pogodowe oraz rozpylanie szkodliwych związków w powietrzu.

Dziwnym zbiegiem okoliczności w ostatnich latach możemy zaobserwować wzrost zachorować na dziwne choroby, pojawienie się nowych bakterii i wirusów, ludzki organizm słabnie i staje się coraz bardziej podatny na zagrożenia wynikające z otoczenia.

To nie jest proces naturalny, to sztucznie wywołany efekt.

Co dalej?

Dalej są już lekarstwa, choroby psychiczne, problemy właśnie ze zdrowiem, osłabienie organizmu, naszej woli, problemy z myśleniem i wyciąganiem samodzielnych wniosków, ponieważ, po co to robić skoro w TV robią to za nas?

I teraz na koniec drugiej części o geoinżynieri jedno podstawowe pytanie.

Skoro jest jasne i oczywiste, że skład, chemtrails jest, co najmniej szkodliwy to, dlaczego ów proceder nadal trwa, a wręcz jest coraz bardziej doskonalony.

Czy osoby odpowiedzialne za chemtrails to idioci a może działają z premedytacją?

Jednak, jeżeli to idioci to przecież jest ONZ, UE i wiele innych organizacji mogących wpłynąć na zakończenie tego negatywnego zjawiska.

No, chyba że tam też są nieświadomi idioci.

Jednak czy to możliwe by wszędzie na wysokich stanowiskach byli idioci?

Oczywiście nie, zatem mamy drugą stronę medalu, czyli działanie z pełnym przyzwoleniem i świadomością.

A to wystarczająca odpowiedz.

Na tej podstawie możemy dość do wniosku, że im nie chodzi o nasze zdrowie, im chodzi zupełnie o coś przeciwnego.

Dlatego od dziś, jeżeli tylko spojrzycie w niebo i zauważycie dziwne smugi pozostawione przez samoloty, wiedzcie, że jest to sztuczna smuga czy też chmura a jej skład jest szkodliwy dla zdrowia.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze