BOHEMIAN GROVE cz.1 KULT ZŁA

BOHEMIAN


Od tysiącleci człowiek miał pewien zakodowany pociąg do czczenia bóstw czy istot posiadających nadprzyrodzone zdolności. Ludzie tworzyli wyimaginowanych bogów, budowali posągi i świątynie. Gdzieś głęboko w naszym wnętrzu istnieje sfera czy też miejsce przeznaczone tylko i wyłącznie dla czegoś nie z tego świata, dla czegoś, co góruje ponad wszystkim, ponad codziennością i czasem. Ktoś napisze, że bóstwa czy też religie, służą do utrzymywania kontroli konkretnych grup ludzi. Oczywiście to jest prawda, ponieważ religia może zniewolić człowieka, a przynajmniej ta religia źle postrzegana.

Dlaczego o tym piszę na samym wstępie? Otóż dziś jest podobnie, nic się nie zmieniło, człowiek nadal szuka boga, istot, które nas przewyższają, lub jest ateistą, czyli osobą wierzącą w to, że boga nie ma innymi słowy, każdy w coś wierzy, nawet jeżeli sądzi, iż tak nie jest.

Dziś jednak nie będziemy pisać o Watykanie, Islamie lub innej religii te tematy poruszymy w przyszłości, dziś natomiast skoncentrujemy się na tajnym stowarzyszenie o nawie Bohemian Grove.

To mroczna organizacja, która od lat jest skrzętnie ukrywana przed opinią publiczną. Dlaczego jest ona tak interesująca?

Ponieważ należą do niej niektórzy prezydenci USA oraz wysoko postawieni urzędnicy państwowi, nie wspominając już o bankierach i pewnej światowej elicie.

Nie mniej jednak na marginesie należy zauważyć, że Bohemian Grove nie jest jedynym tajnym stowarzyszeniem, istnieją również inne, jak chociażby grupa Bildergerg, które zrzeszają wielkich tego świata.

Co ciekawe, większość, a w zasadzie wszyscy członkowie takich mrocznych bractw wolą swoją przynależność do konkretnego zachować w tajemnicy, a jeżeli coś wypłynie na powierzchnię, to po prostu zaprzeczą i sprawa zakończona.

Niestety nie jest ona zakończona, ponieważ to dopiero początek naszej drogi. Tam, gdzie oni mówią, nie wiem lub to kłamstwo nasza podróż ku prawdzie dopiero się rozpoczyna.

Pamiętajmy też o tym, że w większości przypadków prawdziwe cele takich grup są tajne, natomiast społeczeństwu wmawia się, że jest to tylko działanie charytatywne bądź inna łzawa historyjka niemająca nic wspólnego z prawdą.

bohemian grove

Zatem co to jest Bohemian Grove? Oficjalnie wmawia się nam, że jest to grupa apolityczna, nieszkodliwa niemająca żadnych ambicji politycznych.

Innymi słowy, członkowie Bohemian Grove zbierają się od czasu do czasu, by podyskutować o pogodzie czy też nowym przepisie na szarlotkę.

Film demaskujący Bohemian Grove

Na końcu artykułu został umieszczony film, demaskujący owe sielankowe spotkania członków bractwa. Został stworzony przez Alexa Jonesa, jednego z najważniejszych ludzi tropiących prawdę w gąszczu kłamstw i manipulacji.

Film ten przybliży nam strukturę Bohemian Grove, a także pokaże jak chociażby były prezydent USA, czyli Bush odpowiada na konkretne pytania, tutaj zaznaczam, że jego mimika twarzy mówi wszystko.

Zresztą George W. Bush wielokrotnie pokazywał, jak jest manipulowany i prowadzony przez elity stojące za jego prezydenckim fotelem. Po zamachach na WTC rozpoczęto projekt psychozy terrorystycznej.

Słowa terror, war, global terror zalały przekaz telewizyjny i medialny. A sam Bush nie jednokrotnie gubił się już w tym sztucznie wytworzonym chaosie.

Zapytany przez dziennikarza o konkretne działania antyterrorystyczne, odpowiedział, że dorwą Saddama, po czym uśmiechnął się ironicznie i poprawił, że chodzi o Bin Ladena. Zapomniał, że Husainem zajmą się dopiero za jakiś czas.

Nazwa Bohemian Grove to tylko maska i zasłona, za którą kryją się wpływowe i mroczne postacie zakulisowego życia politycznego, bankowego, finansowego, gospodarczego, a także militarnego.

Do Bohemian Grove należą między innymi:

  • były prezydent USA George W. Bush, oraz jego ojciec George Bush Senior
  • Mason i globalista George Soros
  • sekretarz stanu USA John Kerry
  • Rothschildowie
  • Rockefellerowie

Z nieżyjących członków możemy wymienić, chociażby byłego prezydenta USA Richarda Nixona. Zatem widzimy, że członkowie tego tajnego bractwa nie są płotkami, lecz najważniejszymi figurami światowej szachownicy.

W drugiej części artykułu przyjrzymy się bliżej ceremoniom i mrocznym rytuałom, które preferują działacze tego mrocznego bractwa, zobaczymy, że ich działania mają bardzo wiele wspólnego z satanizmem, demonologią oraz okultyzmem.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze