ANTYCHRYST cz.3 MASONERIA KOŚCIOŁEM ANTYCHRYSTA

Fot. wazne-sprawy.pl

Antychryst jest wśród nas (…) Nie możemy przeoczyć faktu, że wraz z kulturą miłości i życia na świecie rozpowszechnia się inna cywilizacja, cywilizacja śmierci, będąca bezpośrednim dziełem szatana i stanowiąca jeden z przejawów zbliżającej się apokalipsy.

Jan Paweł II – homilia wygłoszona ostatniego dnia roku 1993 w kościele Ignacego Loyoli w Rzymie.

Antychryst, określenie ideologii oraz konkretnego człowieka, który ma się objawić w czasach ostatecznych. Z ową ideologią mamy do czynienia już dziś, jest to zorganizowana siła polityczno ekonomiczna, dążąca do narzucenia całemu światu nowego porządku i nowego ładu z jednym globalnym światowym rządem oraz z całkowitym wykluczeniem Boga. Jan Paweł II nazywa to cywilizacją śmierci.

Owa cywilizacja rozwija się z inspiracji Lucyfera, ponieważ jeżeli sięgniemy do samych korzeni, to właśnie tę postać będziemy mogli dostrzec u samych początków, to on jest źródłem odstępstwa i zła.

Piekło po przez Masonerię, oraz tak zwany antykościół, czyli hierarchiczny kościół szatana, próbuje tę destrukcyjną utopię urzeczywistnić.

Aby tego dokonać zostanie użyty podstęp i przemoc.

Wystarczy sięgnąć do artykułów, które umieściliśmy wcześniej na stronie.

Artykułów poświęconych III wojnie światowej, bractwu Iluminatów, fałszowanych wynikach badań nad GMO, depopulacji.

Z nich możemy dowiedzieć, się tego, co się właściwie dzisiaj dzieje, możemy dostrzec naszą planetę, którą szarpią dziwne i nie naturalne konwulsje, podobnie jest w przypadku ludzi i społeczeństw.

Nie jest to normalna sytuacja, jest to sytuacja budząca niepokój, aż ciśnie się pytanie na usta, jak długo jeszcze?

Idźmy dalej.

Kolejna rzecz, która rzuca się w oczy, to panujący głód.

Skąd wziął się tak nie równy podział społeczny, że jedna część ludzkości ma tyle pieniędzy, że nawet nie zdoła jej wykorzystać, a druga cierpi głód lub dosłownie umiera z braku pożywienia?

Liczne zaburzenia w przyrodzie, pomińmy już to, co dzieje się na świecie, spójrzmy na nasz kraj.

W zeszłym roku Polskę nawiedził Orkan, Huragan i co ciekawe cyklon. Dawniej był halny dziś to już przeszłość.

Dodam tylko, że dzieje się tak, ponieważ w atmosferze jest ogromna ilość energii, która musi się po prostu rozejść.

Jest to tak zwany efekt Elnino, wmawiają nam, że powstał on przez nas, przez ludzkość, ponieważ w dużym skrócie to my sprawiamy, że jest cieplej na ziemi.

To oczywiście bzdura, jest cieplej chociażby, dlatego, że po przez projekt HARRP, podgrzewa się wyższe partie atmosfery, czego wynikiem jest to, co dzieje się obecnie.

Wszystkie te działania nie są przypadkowe, są one celowe i zamierzone, są to działania będące elementem większego planu.

Ów plan zakłada pchnięcie ludzkości w wir lęku i strachu.

Oni chcą nas doprowadzić do ostateczności.

Dlaczego?

Mówi się, że człowiek jest zdolny przetrwać jeden do dwóch większych kryzysów w życiu, później po prostu pada.

Jest podatny, sfrustrowany, zniechęcony i nie myśli racjonalnie.

Jest marionetką, czyli idealną formą przeznaczoną dla nowego porządku świata i przyjścia Antychrysta.

Podczas gdy ci ludzie, nazywam ich globalistami, planują, jątrzą i wcielają swoje zamierzenia w życie, po drugiej stronie medalu rodzi się śmierć, zniewolenie, frustracja i całkowity upadek.

Czasem tylko w chaosie można stworzyć coś irracjonalnego coś, co w normalnych warunkach nie miałoby prawa bytu.

Julia di Bernardo, Wielki Mistrz Loży Regularnej włoskiej podczas konferencji w 1991 roku powiedział: W ciągu dwóch lat światło masonerii oświeci wszystkie kraje Wschodu i Kościół myli się, jeżeli sądzi, że może tam wskrzesić dogmatyczną wiarę.

Nieco wcześniej, bo w roku 1865, inny przedstawiciel masonerii Edgar Quinet na kongresie loży Wielkiego Wschodu Francji powiedział: W porządku moralnym chcemy przez zupełne wytępienie wszelkich przesądów religijnych i Kościoła katolickiego dojść do zupełnej negacji Boga.

Na koniec zwróćmy uwagę na pewną zależność, im bardziej wmawia się nam, że jest dobrze, tym w gruncie rzeczy jest coraz gorzej.

Oni nie mówią nam prawdy, mówią nam to, co chcą powiedzieć. Oczywiście ktoś może powiedzieć i często mówi, że to wszystko przesada, naciąganie faktów i szukanie dziury w całym.

Tak, oni chcą byś tak właśnie myślał. Ale czy coraz to większa liczba samobójstw jest dziurą w całym?

A może, głód, ubóstwo, niesprawiedliwość i rosnąca nędza społeczna są naciąganiem faktów? Sterowanie kursem walut, kryzysem ekonomicznym, czy państwami to zapewne także urojenia.

Upadek wartości moralnych, zasad, ludzie tracący chęć do życia, cel życiowy to także zapewne wynik wyobraźni.

Prawda jest taka, że trzeba dostrzegać to, co się dzieje i nazywać rzeczy po imieniu.

A jeżeli dzieje się źle, i ktoś stwierdza, że dzieje się źle, to nie jest ta osoba paranoikiem, lecz człowiekiem dostrzegającym prawdę.

Na świecie zachodzą obecnie bardzo gwałtowne przemiany, które czemuś służą, lub komuś służą.

Czytaj także: ANTYCHRYST cz.1 TAJEMNICA PIEKŁA

Książka ANTYCHRYST. NARODZINY I UPADEK → kliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze