ANTYCHRYST cz.1 TAJEMNICA PIEKŁA

ANTYCHRYST
Prawo autorskie: ibreaker213 / 123RF Zdjęcie Seryjne

Antychryst jest jedną z tych postaci , które stanowią trzon tajemnicy związanej z czasami końca, o których często wspomina Biblia a w szczególności księga Daniela Starego Testamentu oraz Księga Objawienia, ostatnia księga Biblii.

Antychryst – początki

Samo słowo Antychryst składa się Chrystus oraz anti, które w języku greckim ma znaczenie w miejsce lub przeciwko.

To zestawienie słów ujawnia prawdziwą strategię działania Lucyfera, która będzie polegała na zastąpieniu Jezusa Chrystusa kimś innym, lub czymś innym.

Możemy tutaj zastanawiać się, czy chodzi o instytucję czy może bardziej o pojedynczego człowieka, będącego uosobieniem zła i diabelskiej potęgi.

Myślę, że prawda leży po środku.

Ponieważ Antychryst sam w sobie będzie człowiekiem podobnie jak człowiekiem był Jezus, oczywiście Jezus był także Bogiem, to też Antychryst będzie posiadał pewne atrybuty nadprzyrodzone, nie będą one Boskie, ale demoniczne, będą mieć swoje korzenie w złu.

Czyli reasumując początek. Antychryst będzie człowiekiem, posiadającym nadprzyrodzone zdolności i moce, ponieważ otrzyma je od samego diabła.

W wielu objawieniach chociażby świętego Ojca Pio, możemy doczytać się informacji mówiącej nam, że Antychryst będzie pochodzenia żydowskiego, podobnie jak żydem był Jezus.

Czasy ostateczne

Co jest bardzo ważne, Antychryst nie będzie sam, nie tylko piekło będzie po jego stronie, ale także świat, ponieważ królem i władcą tego świata jest diabeł, o czym możemy przeczytać w Biblii.

Antychryst jest największą tajemnicą piekieł, ponieważ to tajna broń szykowana na czasy ostateczne, można śmiało napisać, że są to czasy obecne ze wskazaniem na najbliższe lata.

ANTYCHRYST
Prawo autorskie: germanjames / 123RF Zdjęcie Seryjne

Oczywiście musimy mieć świadomość tego, że czasy ostateczne potrwają kilkadziesiąt lat, sam Antychryst będzie kulminacją tego czasu i uosobieniem największego ucisku i zniewolenia ludzkości.

To też nie jest błędne twierdzenie, że żyjemy w czasach ostatecznych, oraz to, że Antychryst będzie panował właśnie w

Diabeł na planie filmowym

Dobrze jest tutaj zauważyć jedną ważną rzecz, diabeł nie chce, by jego plany wychodziły na jaw, to też kilkadziesiąt lat temu, kiedy to zabrano się za kręcenie serii filmów Omen, na planie zaczęły dziać się dziwne rzeczy.

Dla przykładu można przywołać relację jednego z operatorów, który ujawnił, iż w trakcie kręcenia filmu kruk wydziobał oko jednej z osób odpowiedzialnych za zdjęcia.

Już po samym ukończeniu filmu dwie osoby z ekipy popełniły samobójstwo a sam reżyser twierdził, że prześladują go ciemne moce. O tych rzeczach można poczytać w internecie oraz w niektórych książkach.

Nie mniej jednak polecam film Omen oraz jego nowszą wersję z roku 2006, film pokazuje nam, że Omen, czyli Antychryst będzie wywodził się ze świata polityki, ponieważ w Biblii morze jest symbolem władzy ludzkiej i polityki. Twierdzi się także, że Antychryst będzie wysokiej rangi generałem.

To też dziś możemy sobie zapamiętać trzy podstawowe informacje dotyczące tej postaci. Antychryst będzie pochodzenia żydowskiego, będzie wywodził się ze świata polityki oraz będzie wysokiej rangi generałem bądź wojskowym.

Niebezpieczna ignorancja

Antychryst jest postacią realną, nie jest mitem czy bajką, jak twierdzą niektórzy.

Nawet sami hierarchowie Kościoła Katolickiego zaczynają powątpiewać w istnienie Diabła czy Antychrysta.

To smutne i niebezpieczne, ponieważ tylko potwierdza prorocze słowa Papieża Pawła VI o dymie, który wtargnął do świątyni.

Później słowa te zostały powtórzone także przez Jana Pawła II. Kilka lat temu spotkałem się z teorią, która to mówi nam, że w czasach ostatecznych Kościół Rzymsko Katolicki z siedzibą w Watykanie będzie instytucją na czele, której stanie Anty Papież, ów fałszywy prorok i poplecznik Antychrysta.

ANTYCHRYST
Prawo autorskie: gromaler / 123RF Zdjęcie Seryjne

Wówczas było to dla mnie dość absurdalne, nie mniej jednak dziś, po tym, co dzieje się w sercu Rzymu, nie jest ta hipoteza już tak abstrakcyjna.

Wystarczy spojrzeć na Benedykta XVI, który abdykował, bo jak stwierdził, miał problemy ze zdrowiem, tak można to ująć.

Chyba nikt nie wierzy, że ten żelazny Kardynał, jak o nim się mawia, mógł zrezygnować z takiego powodu.

Zresztą prawo na to nie pozwala, abdykować można tylko wtedy, gdy zagrożone jest bezpośrednio życie Papieża lub coś grozi Kościołowi.

To jednak odmienny temat, podobnie jak to, że obecny papież Franciszek I wcale może nie być papieżem.

O tych sprawach napiszemy w przyszłości na ramach strony Tajemnice Świata.

Teraz na zakończenie pierwszej części o Antychryście należy dodać, że ta postać kiedyś nadejdzie, jego nogi dotknął tej ziemi, być może będzie to już za naszych czasów, jest to dość prawdopodobne, ważne, by dostrzegać znaki i wyciągać wnioski.

Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nie rozcieńczone, w kielichu Jego gniewu i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu. – Apokalipsa Św. Jana

Czytaj także: ANTYCHRYST cz.2 ON JUŻ TU JEST

E-BOOK ANTYCHRYSTkliknij

Audiobook O ŚMIERCI, ANTYCHRYŚCIE I O KOŃCU ŚWIATAkliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze