ZAMACHY NA WTC cz.3 ZBRODNIA PRZECIW LUDZKOŚCI

zamach na wtc 11/09
Prawo autorskie: andreyuu / 123RF Zdjęcie Seryjne

 

‘‘Nie sądzę by ktoś mógł przewidzieć, że użyją samolotów jako pocisków, to było niewyobrażalne i poza wszelkim podejrzeniem.’’

Condoleezza Rice

‘‘Nikt z naszego rządu nie myślał o czymś takim, nie sądzę, aby poprzedni rząd przewidział samoloty wlatujące w budynki.’’

George Bush

Rozpoczęliśmy od przytoczenia oficjalnych wypowiedzi najważniejszych osób w Państwie po tym jak doszło do zamachów z 11 września. To tylko cześć wielkiej machiny propagandowej mającej na celu wmówienie społeczeństwu, że ataki na WTC były nie do powstrzymania, ponieważ wymykały się zdroworozsądkowemu myśleniu.

Manipulacja

Niestety jest to jedno wielkie kłamstwo, cały zamach, na World Trade Center to manipulacja o ogromnym zasięgu, to zbrodnia przeciw ludzkości.

Prawda tutaj jest tak nieprawdopodobna i tragiczna, że wiele osób odrzuca prawdę i woli wierzyć w zamach terrorystyczny, ponieważ przyznanie racji tym, którzy otwarcie wskazują na rząd USA byłoby czymś w rodzaju szoku, a ludzie w dzisiejszych czasach bardzo często nie lubią wychodzi po za ramy zwykłej i szarej codzienności.

Łatwiej uznać świętego Mikołaja niż to, że wiele tragedii na przełomie lat było po prostu zaplanowanych, i można ich było uniknąć.

USA Taday jedno z nielicznych mediów, które w ówczesnym czasie, to jest tuż po zamachach, było wolne od manipulacji i szerzenia spirali kłamstw, podaje, iż rząd USA już dwa lata przed atakami z 2001 roku nakazał NORAD przeprowadzenie tajnych ćwiczeń, w których to właśnie samoloty zostały użyte jako broń, jako pociski, co szalenie istotne, jednym z celów było World Trade Center.

Przypadek a może celowe działanie?

Jedno jest pewne, już sam ten fakt zaprzecza i miażdży płowe i kłamliwe wypowiedzi ówczesnego prezydenta i przedstawicieli jego gabinetu.

Mało tego, jakiś czas przed atakami z 11 września przeprowadzono również operację o kryptonimie MASCAL gdzie ćwiczono symulowane zderzenie samolotu pasażerskiego z Pentagonem.

Kolejny przypadek, jak by określili to przedstawiciele rządu Stanów Zjednoczonych.

Tak naprawdę nie pokazano nam ani jednego dowodu, który wskazywałby na to, że to właśnie Osama Bin Laden zaplanował ataki z 11 września.

 

osama-bin-laden-wtc.jpg
fot.depositphotos.com

 

Niestety, żyjemy w świecie gdzie bardzo często wmawia się nam irracjonalne poglądy i nakazuje w nie wierzyć, oczywiście nie wprost, jednak ten, kto będzie uważał inaczej niż sugeruje wielki brat narazi się na pośmiewisko.

Tak było i w tym przypadku.

To, że nie dostarczono żadnych realnych i obiektywnych dowodów, nikomu nie przeszkadzało, to był drobny i nic nieznaczący szczegół.

Oczywiście z czasem, ujawniono w CNN taśmę z nagraniem, gdzie rzekomo Bin Laden przyznaje się do winy.

Niestety mężczyzna na filmie, ma bardziej ciemną karnację skóry, pełniejsze policzki oraz inny nos.

Taką opinię wydało wielu niezależnych ekspertów, stwierdzając jednoznacznie, to nie jest Osama Bin Laden.

 

zamach na wtc 11/09
Prawo autorskie: pepeemilio / 123RF Zdjęcie Seryjne

Zatem kim jest człowiek z nagrania?

Tego się nie dowiemy, natomiast możemy dojść do jednego wniosku, owe nagranie to podrzucony dowód, to kolejne kłamstwo i wypaczenie.

Niestety tych wypaczeń i kłamstw było znacznie więcej, rezultat to wojny w Iraku, Afganistanie, zaostrzenie prawa, wmówienie obywatelom USA, że terror jest wszędzie, a od tego już tylko kilka kroków do lęków i powszechnego strachu, które notabene zawładnęły Stanami Zjednoczonymi.

To w tym kraju obecnie ogromna część społeczeństwa uczęszcza regularnie do psychiatrów i zażywa leki, czasem pewne osoby nie wiedzą, co to za leki, wystarcza im, że jakieś mają, ale rządowi USA tego typu społeczeństwo jest oczywiście na rękę.

Na moment powróćmy raz jeszcze do informacji, o których wspominaliśmy już wcześniej.

Po samolocie, który uderzył w Pentagon nie pozostało nic, jak utrzymuje oficjalna wersja to wysoka temperatura sprawiła, że samolot dosłownie wyparował.

Niestety to kolejna niedorzeczność, to kłamstwo, które dosłownie uwłacza ludzkiej godności, dlaczego?

Samolot, który rzekomo uderzył w Pentagon posiadał dwa silniki RollsRoyce wykonane z tytanu i stali ważące po sześć ton każdy.

Jest naukowo nie możliwe, aby owe dwanaście ton stali i tytanu wyparowało?

Mało tego, stwierdzono wówczas, że istniała możliwość identyfikacji zwłok po przez odciski palców czy też przeprowadzenie badań DNA, innymi słowy pożar mógł spowodować wyparowanie aluminium i stali, natomiast pozostawił szczątki ludzkich ciał.

Czy to nie jest tak irracjonalne, że aż przerażające?

Zbrodnia przeciwko własnemu narodowi

Rząd USA przeprowadził atak na własny kraj.

wtc-11-09.jpg
fot.depositphotos.com

Po czym kłamał, ale nie wysilał się, wiele kłamstw zaprzeczało sobie nawzajem.

Zatem powstaje pytanie, czy oni są tak głupi czy po prostu czują się tak pewnie, że nie obawiają się niczego oraz nikogo?

To ważne pytanie, a odpowiedz na nie może budzić trwogę.

Tuż po samym zamachu na Pentagon, agenci rządowi uprzątnęli wszystko, co znajdowało się na polu katastrofy, po czym nawieziono ogromne ilości żwiru i wysypano w miejscu zero.

Wszystkie dowody zostały dosłownie zakopane.

Jeżeli chodzi o nagrania z kamer wideo z pobliskich budynków, które z pewnością nagrały to, co wydarzyło się owego dnia, zostały one skonfiskowane przez agentów FBI i po dziś dzień odmawia się ich ujawnienia.

Oczywiście łatwo się domyślić, że jeżeli miałyby one pokazać, że w Pentagon uderzył samolot a tym samym potwierdzić wersję rządową, to z pewnością zostały by owe nagrania ujawnione. Widocznie taśmy zawierają zupełnie coś innego.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze