TRÓJKĄT BERMUDZKI cz.2 TUNELE CZASOPRZESTRZENNE

trójkąt-bermudzki.jpg
Trójkąt Bermudzki fot.123rf.com

Trójkąt Bermudzki. Opowieści poruszające takie tajemnice jak różnego rodzaju ruiny, piramidy, nieznane hieroglify czy właśnie legenda trójkąta bermudzkiego od zawsze ciekawiły i wciągały, czy to osoby młodsze, czy już nieco starsze. Trójkąt Bermudzki jest obszarem, który wymyka się jednolitej definicji. Miejsce to charakteryzuje wysoka niestabilność.

Pole magnetyczne

Nasza planeta jest chroniona dzięki osłonie magnetycznej, która broni nas przed promieniowaniem pochodzącym z kosmosu, gdyby nie owa osłona wówczas wszyscy bylibyśmy już martwi.

Oczywiście ostatnimi laty występuje pewne niepokojące zjawisko, a mianowicie, pole magnetyczne ziemi słabnie, przez co wzrasta, chociażby liczba osób, które chorują na raka skóry.

Nie mniej jednak widzimy, że pole magnetyczne odgrywa bardzo ważną rolę.

trójkąt-bermudzki-pole-magnetyczne.jpg
Pole magnetyczne ziemi fot.shutterstock.com

Kolejnym czynnikiem, o którym powinniśmy wiedzieć, jest fakt, że owo pole ma zróżnicowaną moc.

W jednych miejscach jest silniejsze a w innych słabsze.

Podobnie jest już na samej ziemi.

Naukowcy przeprowadzili eksperyment, w którym dowiedli, że dzieci dorastające w miejscach zwiększonego działania pola magnetycznego są mądrzejsze i bardziej rozwinięte.

Zatem pole magnetyczne oddziałuje także na nas, to bardzo istotne.

Teraz, jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że na obszarze trójkąta bermudzkie występuje bardzo dziwne i nienaturalnie wysokie stężenie pola magnetycznego, wówczas możemy dojść do wniosku, że to ono jest odpowiedzialne w dużej mierze za to, co się tam dzieje.

Niestety nie wiemy, dlaczego jest ono tam tak silne. Być może jest to związane z położeniem tego miejsca, czyli w jakimś stopniu występuje silna i wzajemna reakcja pomiędzy jądrem ziemi a owym skrawkiem już na powierzchni.

Przejście do innych światów?

Wielu naukowców utrzymuje, że istnieją tunele czasoprzestrzenne, co ważne, nie można ich ot, tak sobie stworzyć w każdym miejscu.

Natomiast istnieją na ziemi obszary, które stanowią właśnie owe tunele czasoprzestrzenne, są ich elementami.

trójkąt-bermudzki-tunel-czasoprzestrzenny.jpg
fot.shutterstock.com

My tego nie rozumiemy, ponieważ jeszcze nie zbadaliśmy tego typu zjawisk, to też, jeżeli gdzieś na ziemi dzieją się dziwne rzeczy, to są one dla nas po prostu zwykłymi anomaliami, a w gruncie rzeczy mogą to być miejsca szczególnego przeznaczenia.

Eksperyment

Dwadzieścia lat temu, pewien naukowiec, niestety nie ujawniono jego danych, przeprowadził doświadczenie.

Do jego przeprowadzenia użył filmu, na którym widnieje nasza planeta.

Był to krótki fragment wykonany przez astronautę w kosmosie.

Ów film podzielił na klatki i część z nich poddał działaniu promieni UV i silnego działania sztucznie wytworzonego pola magnetycznego.

Oczywiście można się domyślić, że to nie całość eksperymentu, nie mniej jednak tyle zostało ujawnione.

Rezultat był dość szokujący, na każdy z poszczególnych kadrów można było dostrzec, jak naszą planetę przecinają czerwonawe kreski, co ważne, jedna z nich przechodziła idealnie przez obszar trójkąta bermudzkiego.

trójkąt-bermudzki.jpg
fot.shutterstock

Początkowo nikt nie wiedział, co to za kreski, być może zwykła anomalia, którą należało zignorować.

Na kolejnym etapie dochodzenia do prawdy odkryto, że owe kreski, jeżeli by je przedłużyć, będą stanowić połączenie między naszą planetą a Jowiszem, Marsem i tak dalej.

Było to szokujące rozwiązanie, ponieważ potwierdza ono istnienie pewnych tuneli czasoprzestrzennych, które łączą, chociażby wszystkie planety naszego układu słonecznego.

To nie wszystko, owych kresek, czy też tuneli było więcej niż planet w naszym układzie.

Kiedy poznamy prawdę?

Czy to znaczy, że są jeszcze jakieś nie odkryte, czy może chodzi o tajemniczą planetę Nibiru?

A może wszystko jest już jasne, tylko NASA ukrywa przed nami prawdę?

Widzimy zatem, że wystarczy trochę informacji i wyobraźni, by połączyć ze sobą coś takiego jak planeta Nibiru, trójkąt bermudzki i tunele czasowe co teoretycznie nie ma ze sobą związku.

Moim zdaniem począwszy od piramid, stonehende, różnych pradawnych ruin i zapisków na ścianach po przez rysunki i linie naziemne pustyni Nazca a skończywszy, chociażby na różnego rodzaju doniesieniach o UFO czy pewnych zjawiskach kosmicznych, to wszystko można jakoś sensownie połączyć.

trójkąt-bermudzki.jpg
fot.shutterstock

Trzeba jednak do tego wiedzy i umiejętności łączenia faktów.

Na stronie tajemnice świata, będziemy dla Was takich odkryć, co jakiś czas dokonywać, będziemy szukać prawdy i światła w mroku.

Zachęcamy Was do tego samego, pomóżcie nam, podsyłajcie informacje czy nowinki, z chęcią również i je zamieścimy w kolejnych artykułach.

Strona tajemnice świata jest projektem innowacyjnym mającym na celu stworzenie pewnego rodzaju społeczności osób poszukujących prawdy.

Sam fakt, że można coś odkryć i dojść do zrozumienia jest czymś fascynującym czymś, co sprawia, że możemy być ludźmi, możemy odkrywać i tworzyć coś z niczego.

Prawda gdzieś jest, nikt nie zdoła jej na tyle ukryć, by ostatecznie nie dało się jej na nowo odkryć.

Na razie to tyle w kwestii trójkąta bermudzkiego, ale w przyszłości jeszcze do tego tematu powrócimy nie raz.

Czytaj także: TRÓJKĄT BERMUDZKI cz.1 KAŻDY KIEDYŚ O NIM SŁYSZAŁ

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze