REINKARNACJA, CZYLI WĘDRÓWKA DUSZ

reinkarnacja.jpg
Reinkarnacja fot.123rf.com

Wiele osób na całym świecie wierzy w reinkarnacje, gdyż uważa, że to niemożliwe, aby Bóg dał ludziom tylko jedno życie. Według tej teorii dusza zostaje poddana próbie poprzez wiele wcieleń, aby ostatecznie stanąć przed Bogiem. Reinkarnacja nazywana również wędrówką dusz stanowi jedną z największych zagadek ludzkości, została opisana przez największych tego świata i zakorzeniła się na dobre wśród ludzkich wierzeń.

Możemy śmiało powiedzieć, że wiele razy zostało to także poparte naukowo jak chociażby opowiadania dzieci wprowadzonych w trans hipnotyczny, które pamiętają chwile, momenty a nierzadko nawet szczegóły ze swojego poprzedniego wcielenia.

reinkarnacja.jpg
fot.123rf.com

Czynnikiem odgrywającym główną rolę w procesie reinkarnacji jest tzw.

Karma, gdyż decyduję ona, kim staniemy się w następnym wcieleniu, zaczynając od jakiejś rzeczy poprzez rośliny, zwierzęta, ludzi oraz inne wyższe byty.

Karma jest zależna od naszych uczynków, zła i dobra karma decyduje o lepszym lub gorszym kolejnym wcieleniu.

Więc jeżeli nie chcecie po śmierci stać się np. Muchą lub – co gorsza – kamieniem, polecam wyzwalać z siebie pozytywną energię.

Wielu ludzi urodziło się ze znamieniem z poprzedniego życia, czasem są to wspomnienia, blizny, doświadczenia, a nawet umiejętności.

reinkarnacja-karma.jpg
Karma wraca fot.depositphotos.com

Szokujące przypadki, w których ludzie wprowadzeni w trans zaczynają opowiadać o swoich poprzednich wcieleniach, są dość częstym zjawiskiem.

Omawiają oni np. nieznane im wydarzenia historyczne lub zaczynają mówić w języku, z którym nigdy wcześniej nie mieli styczności.

Reinkarnacja i DeJa-Vu

Czy są to dowody, które jasno dają nam do zrozumienia, że reinkarnacja istnieje?

Dla wielu ludzi tak, bo, jak inaczej racjonalnie wytłumaczyć takie sytuacje?

Są na świecie również ludzie, którzy dowodu na reinkarnacje dopatrują się w efekcie DE JA VU, towarzyszące temu zjawisku uczucie traktują oni jako wspomnienia z poprzednich wcieleń.

 

reinkarnacja-deja-vu.jpg
Deja vu fot.depositphotos.com

Jak widać, wiele wskazuje na to, że człowiek czuję potrzebę, aby istnieć a jedno życie jest tylko ułamkiem tego, na co przygotowana jest nasza dusza.

Czy zatem czeka nas jeszcze wiele żyć? A może mamy już kilka za sobą? Odpowiedzi na to pytanie każdy z nas musi poszukać w głębi swoje umysłu i serca.

Idąc dalej tą myślą, mogę zasugerować tylko, że nie ważne czy w to wierzymy, czy też nie, każdy z na powinien bez względu na to, starać się postępować za życia, tak jak chciałby tego od nas Bóg i tak, aby nasze sumienie oraz sen pozostał na zawsze w spokoju.

Czytaj także: WOLNOŚĆ OD REINKARNACJI, CZYLI JAK ZATRZYMAĆ CYKL REINKARCYJNY?

Książka BLIŹNIACZE DUSZE. KARMA I REINKARNACJA →  tutaj

E-BOOK CIĄG DALSZY NASTĄPI… REINKARNACJA I CEL NASZEGO ŻYCIA →  kliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

 

Komentarze