PROROCTWO PETERA DENOVA

Proroctwo-Petera-Denova.jpg
Proroctwo fot.123rf.com

Proroctwo Petera Denova to zaskakujące słowa sprzed ponad 60-ciu lat, gdzie już dziś możemy zobaczyć odzwierciedlenie przekazu w naszych czasach. Denova, wielki duchowy mistrz nazywany również Benica Doung, praktycznie całe życie podążał ścieżką duchowej czystości. Jego praca, pomogła tysiącom w poprawie życia, a sam Peter pozostawił po sobie niesamowite świadectwo, które wręcz idealnie pasuje do tego, co widzimy dzisiaj.

KALI YUGA – NOWA ERA

Kilka dni przed śmiercią, duchowy mistrz zanurzył się w głębokim transie i medytacji. Podczas tego procesu, uzyskał informacje co do najbliższych kilkunastu lat planety.

W swojej mądrości podzielił się wiedzą z innymi, aby lepiej nas przygotować na nadchodzące czasy. Głównym wątkiem przepowiedni, będzie przejście planety z ciemnej, mrocznej epoki nazywanej przez mnichów Kali Yuga, do Nowej Ery.

FALA BOSKIEGO OGNIA

Za siłę sprawczą tego procesu, prorok wskazuję Falę Boskiego Ognia, która dosłownie jak tsunami obmyje całą planetę z tego, co nieczyste. Będzie to przejście cywilizacji na wyższy rodzaj świadomości, nazywany często wniebowstąpieniem.

 

apokalipsa.jpg
foto.123rf.com

 

Jednak to nie my polecimy do nieba, a to niebo zejdzie do nas, tworząc nasz nowy dom. Najlepszym podejściem do sytuacji będzie zbliżenie się do Boga, w każdej możliwej postaci.

NIKOGO NIE OMINIE

Duchowy mistrz tłumaczy, że fala będzie obmywać każdy skrawek planety nagromadzonego przez tysiące lat grzechów i nieczystości. Nawołuje, aby każda dusza zamieszkująca Ziemię, wyszła z mentalnego więzienia iluzji życia.

To więzienie popycha nas tylko ku temu, co złe, a klucz do zamka posiadamy w naszych sercach. Wiedza o tym, ale i rzeczywiste posługiwanie się nią ma pomóc każdemu w przejściu do Nowej Ery.

KATAKLIZMY NATURALNE

Prokop mówi o nadchodzących kataklizmach naturalnych. Zaznacza jednak, że takie zjawiska jak trzęsienia ziemi to tylko zwrotny efekt tego, kim tak naprawdę są ludzie zamieszkujący dany region.

Trzęsienie, będzie uwolnieniem od starych, niewolniczych schematów wytworzonych przez siły mroku, a następnie ukazaniem czym jest miłość do bliźniego, jak i siebie samego. Mistrz opowiada o potężnych pożarach trawiących planetę, powodziach, ale i innego rodzaju wybuchach. Być może zamachy terrorystyczne, są dzisiejszym odzwierciedleniem tego, co widział Denova.

GALAKTYCZNA ANOMALIA ENERGII

W swoich proroctwach nadchodzące czasy opisuje również z technicznej strony. Mówi, że Układ Słoneczny wraz z całą galaktyką przemierza teraz obszar potężnego, kosmicznego zanieczyszczenia, nazywany również 13 Strefą.

Wszystkie planety, które się w niej znajdują, są poddane pod potężne anomalie negatywnego mroku, jednak tylko Słońca w układach planetarnych są odporne na te bodźce. Idealnie przekłada to się na dzisiejsze czasy, gdzie obserwujemy wzmożoną aktywność naszego Słońca, z dnia na dzień coraz mocniej wpływające na Ziemię.

 

aktywność-słoneczna.jpg
fot.123rf.com

 

Słońce, niczym ogromna antena dostraja nas do nowych energii nadchodzących rzeczywistości. Siły ciemności robią jednak wszystko, aby jak najbardziej wydłużyć ten proces i chociażby poprzez takie zjawisko jak chemtrails, uciekają przed tym, co nieuniknione.

SPRAWIEDLIWA MIŁOŚĆ

Prorok dogłębnie zaznacza, że nie każdy będzie gotowy na nadchodzące zmiany. Ci, którzy nie będą chcieli się dostosować do Nowej Ery, zostaną dosłownie zmyci przez falę boskiego ognia, a żeby mogli znów dostać szanse na wzniesienie, będą musieli czekać następne, miliony lat.

Każdy z nas odczuwa coraz bardziej zbliżającą się falę, czymkolwiek by ona nie była. Dlatego warto się dobrze zastanowić, jakimi wartościami kierujemy się w życiu. Duchowy Mistrz zaznacza, że cały Układ Słoneczny, jak i obszar galaktyki, będzie kierowany najpotężniejszą siłą istniejącą we wszechświecie, jaką jest Miłość.

Dostrajanie się do tej nowej energii powinno już dzisiaj być priorytetem każdego z nas. Nie chodzi tu o strach przed boskim gniewem, wręcz przeciwnie.

 

Proroctwo-Petera-Denova.jpg
fot.123rf.com

 

Denova przytacza słowa Biblii, gdzie sprawiedliwym, włos z głowy nie spadnie. Tą sprawiedliwością jest w tym przypadku oczywiście Miłość, ponieważ to ona wyznacza zasady panujące we wszechświecie.

OBRAZ PRZYSZŁOŚCI

Następne przekazy Mistrza to obraz pięknej, majestatycznej i fascynującej planety, jak i naszej cywilizacji. Opowiada o tym, że każdy będzie miał więcej czasu dla siebie i swoich pasji.

Coś takiego jak pieniądz zostanie zapomniane, podejście do pracy będzie czymś zupełnie innym niż dzisiaj. Walka o przetrwanie zamieni się we wspólną, harmonijną pracę. Człowiek zacznie żyć na wielu przestrzeniach.

Podróże w kosmos, jak i do innych wymiarów zaczną być codziennością, a życie w połączeniu ze Źródłem zmieni gatunek w nową Szóstą Rasę. Zmiany planetarne sprawią, że na Pacyfiku wyłoni się kontynent, będący nowym domem dla ludzi.

Tam też, zaczniemy rozwijać swoje ciała, umysły i dusze w braterstwie, łagodności i wzajemnym zrozumieniu.

ODWRÓT CIEMNYCH SIŁ

Denova zaznacza fakt, że Ziemia nadal będzie łakomym kąskiem dla sił ciemności, jednak globalny rozwój świadomości, zmusi wszystkie negatywne istoty do odwrotu. Ból, żal czy smutek zostaną przekształcone w światło.

Wszystkie religie dojdą do wzajemnego porozumienia. Duchowi przywódcy dostrzegą fakt, że każdy mesjasz mówił dokładnie o tym samym, dlatego nową religią, lub kwestią przewodnią każdego człowieka będzie czysta Miłość. Ludzie przejdą na pokarm roślinny, nikt nie będzie spożywał mięsa, a reinkarnacja na planecie, będzie możliwa tylko dla tych, którzy posługiwali się za życia dobrem.

Przepowiednie Mistrza Denovy to zaskakujący fakt, jak to, że jasnowidzenie rzeczywiście istnieje. Świat się zmienia. Mało tego, owo przejście do Nowej Ery z dnia na dzień przyspiesza.

Absolutnie każdy, kto choć trochę zajmuje się rozwojem świadomości, odczuwa nadchodzące zmiany. To tylko od nas zależy, czy będziemy z nimi walczyć, czy się do nich przyłączymy. Wszystko wskazuje na to, że powrót Światła na planetę, jest o wiele bliżej, niż to się może w

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze