KRĘGI W ZBOŻU

Kręgi-w-zbożu.jpg
Kręgi w zbożu fot.depositphotos.com

Kręgi w zbożu, fenomen czy mistyfikacja? W dzisiejszych czasach możemy obserwować wzrost różnego rodzaju dziwnych i często niewytłumaczalnych zjawisk, do których dochodzi, dosłownie na naszych oczach.

Czasem są to zmiany na gruncie mentalnym, czasem społecznym, a czasem, chociażby klimatycznym. Dziś jednak zastanowimy się, czym są kręgi w zbożu. Na moment przyjrzymy się temu zjawisku, który jest jednym z najbardziej popularnych fenomenów zachodzących na naszej planecie.

Można śmiało napisać, że kręgi w zbożu to jedna z najważniejszych teorii spiskowych, na podstawie której powstają filmy, muzyka i książki.

W przeciągu ostatnich dwudziestu lat, na całej planecie można było zaobserwować występowanie tajemniczych okręgów, co świadczy o tym, że jest to zjawisko globalne, niemiejscowe.

 

kręgi-w-zbożu.jpg
Kręgi zbożowe. Znalezione w Büsingen, Niemcy, maj, 2012 fot.depositphotos.com

Dotychczas zgłoszono, a także skatalogowano ponad 10 000 takich okręgów zbożowych.

Kręgi w zbożu dziełem człowieka?

Oczywiście tutaj głosy są podzielone, ponieważ część obserwatorów uważa, iż jest to wynik to po prostu kawału, tak jak, chociażby Doug’a Dave’a z roku 1991, którzy stworzyli takie okręgi przy pomocy drewnianych belek.

Jednakże z drugiej strony mamy osoby mocno wierzące w ten fenomen dlaczego? Powodów może być wiele, jednym z najważniejszych jest mnogość występowania okręgów oraz ich globalny zasięg, a mistyfikacje nie mogą obejmować wszystkich przypadków z całego świata, to byłoby po prostu niemożliwe.

Bardzo ważnym elementem całej tej układanki jest fakt, że te z gruntu prawdziwe, a przynajmniej uznane za prawdziwe kręgi nie wykazują żadnych oznak uszkodzenia zboża, jedynie lekkie przypalenie znajdujące się przy łodydze, co sugeruje, że łodyga została zgięta przy pomocy jakiejś nieznanej siły energetycznej.

 

Wewnątrz-kręgów-zbożowych.jpg
Wewnątrz kręgów zbożowych fot.depositphotos.com

Badania wykazały jasno, że w obrębie okręgów zbożowych występuje znaczna zmiana, lub anomalia w polu elektromagnetycznym. Jednakże idąc dalej, można tę informację pozostawić, ponieważ wyłania się inna, bardziej zastanawiająca, a mianowicie, jakie miałoby być przesłanie owych kręgów?

Konstelacja oriona

Cześć badaczy uważa, że niektóre kręgi wykazują bardzo duże zbieżności z układem wybranych konstelacji gwiazd, jak chociażby gwiazdozbioru Oriona, inne grupy z kolei sądzą, że jest to przesłanie, w pewnym sensie zagadka dotycząca naszej przyszłości i egzystencji.

Na pewno wiemy jedno, kręgi w zbożu ukazują nam zasady świetnej geometrii. Ostatni wiek obfitował w wydarzenia, które wydają się tworzyć pewną dysharmonię i niestabilność na wielu poziomach codziennego życia.

Wyraźnie stało się jasne także to, że nasz klimat ulega transformacji. Edgar Cayce znana postać, będąca dla jednych uosobieniem zła a dla innych proroka, przepowiedział wiele obecnych zmian, do jakich dochodzi na ziemi.

To on przepowiada także odkrycie mistycznej Atlantydy i jej tajemnej wiedzy, wspomina również o kręgach w zbożu  i pozaziemskim przesłaniu. Jednak to czy będziemy wierzyć w tego typu rewelacje i objawienia zależy już tylko i wyłącznie od nas samych.

 

kręgi-w-zbożu.jpg
fot.depositphotos.com

Wraz z urzeczywistniającymi się coraz mocniej zmianami na naszej planecie rodzi się również nowa świadomość naukowa. Krąg naukowców, możemy nazwać ich naukowcami nowej ery, nieustannie poszerza się i liczy profesorów fizyki, biologii czy neuropsychologii.

Ci ludzie, ci naukowcy tworzą zupełnie nową wizję świata i człowieka, niestety informacje o tych osobach i ich badaniach są zazwyczaj spychane na margines, to też społeczeństwo często w ogóle nie wie o istnieniu wielu nowych teorii i hipotez dotyczących naszego istnienia.

Nowe wizje, nowe teorie odsłaniają przed nami tajemniczy świat, często nieznany i niezbadany. Dziś uświadamiamy sobie, że ludzkość odgrywa znacznie ważniejszą rolę w istnieniu tej planety i naszego świata, ponadto okazuje się, że nasza cywilizacja być może nie jest wcale najbardziej rozwiniętą, obecnie staje się coraz jaśniejsze, że inne wielkie i wysoce zaawansowane technologicznie cywilizacje istniały przed nami, a mimo to nagle upadały.

 

kręgi-w-zbożu-obcy.jpg
The planet called Brighthaven 12 is very technically above many other civilizations.fot.depositphotos.com

Bardzo zastanawiająca jest przyczyna upadków wielkich cywilizacji, co ciekawe, do owych upadków dochodziło zazwyczaj w momencie, gdy dana kultura sięgała szczytów.

Jest to, zatem coś kuriozalnego, ponieważ z punktu widzenia przeciętnego człowieka wynika, że jeżeli coś osiąga szczyt, to nie może wówczas upaść. A jednak, w dziwny i do dziś nieznany sposób, wielkie cywilizacyjne nagle upadały.

Czy zatem kręgi w zbożu i inne tego typu zjawiska, które obecnie możemy obserwować na całym świecie, są poniekąd ostrzeżeniem dla naszej cywilizacji? Tego oczywiście nie wiemy, być może kiedyś się przekonamy, ale wówczas może być już za późno.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

 

Komentarze