ANTYCHRYST cz.2 ON JUŻ TU JEST

Fot. science-all.com

Przekaż, że szatan jest już na ziemi, on walczy z krzyżem. Wkrótce ogłosi, że jest królem, ale to jest szatan. Bądźcie ostrożni, moje dzieci, bo on już się urodził, on już jest w żydowskim narodzie, jest w młodym wieku, ale nie podaje, w jakim.

Przekaz Matki Bożej, do Johna Learyego

z dnia 6 styczeń 1992 rok.

W pierwszej części artykułu o Antychryście skoncentrowaliśmy się głównie na nim samym. Teraz czas pójść nieco dalej, czas poszerzyć nasze horyzonty postrzegania. Musimy zacząć od jednej podstawowej kwestii, Antychryst nie może być wszędzie, nie może widzieć wszystkiego, ostatecznie będzie mimo wszystko człowiekiem. Toteż już na samym wstępie przegrywa z Bogiem. Ale, oczywiście piekło ma i tutaj swoje rozwiązania, owym rozwiązaniem jest technologia, a konkretnie jej odpowiednie zastosowanie.

Wystarczy spojrzeć na to, co dzieje się dziś, na każdym kroku kamery, szpiegostwo, nadzór, mówią nam, że to dla naszego bezpieczeństwa, ale to kłamstwo, w gruncie rzeczy jeszcze nigdy nie było tak niebezpiecznie jak jest dziś.

Jednym ze sposobów kontrolowania społeczeństw jest bankowość i elektroniczna forma inwigilacji przelewu pieniędzy.

Ponadto, jeżeli rząd uzna, że dana osoba jest zagrożeniem, wówczas wystarczy zablokować jego środki finansowe na koncie bankowym i od tak, utrudniamy życie jednostce.

Dodatkowo jest mowa także o chipe, drobnym urządzeniu, które jest wszczepiane na ręce lub na czole.

Wielu uważa, że jest to owe znamię bestii.

Niemniej jednak, posiadanie takiego urządzenia będzie niczym zamontowanie, GPS’u do naszego ciała.

Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola.

Jest rzeczą znamienną, że w siedzibie EWG, czyli Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, w Brukseli znajduje się super nowoczesny komputer, który jest zdolny opracować aż dwa miliardy numerów.

Celem ostatecznym będzie oznakowanie nimi ludzi, należących do społeczeństwa uprzemysłowionego.

Oznacza to, że każdy człowiek ma przygotowany dla siebie numerek, być może i my także, oczywiście ludzi na świecie jest więcej niż owe dwa miliardy, ale kto powiedział, że za rok lub dwa ów komputer nie będzie w stanie wygenerować sześciu, siedmiu i więcej miliardów sekwencji liczb?

Co bardzo intrygujące ów komputer nazwano ‘Bestią’ a numery które zawiera posiadają jeden wspólny numer kierunkowy: 666.

Brzmi to dość dramatycznie, ponieważ ewidentnie nawiązuje do Apokalipsy Świętego Jana, nie mniej jednak takie są fakty, pierwsze artykuły, które wspominały bardzo wyraźnie o tym procederze pochodziły z włoskiego miesięcznika Chipsa Viva numer 201 i 202/1989 tytuł ‘’Komputery i kodyfikacje, czyli władza nad ludźmi, czyli deformacja stworzenia Bożego’’.

Reasumując dotychczasowe informacje, Antychryst posłuży się technologią do tego by kontrolować społeczeństwo.

Zatem kolejna konkluzja może być taka.

Jeżeli jakiś rząd, dyktator, czy po prostu ktokolwiek by to nie był, zechce wiedzieć w danym momencie wszystko o konkretnej osobie, to wystarczy mu wybrać numer 666 a następnie numer przyporządkowany konkretnemu człowiekowi, taki o to numer osobisty.

W ramach ciekawostki należy także wspomnieć, że już w roku 1975 dr. Charles Ducombe z Urzędy Informacji w Jerozolimie stwierdził w sowim oświadczeniu, że: dr. Hanrick Eldman, naczelny analityk EWG, publicznie potwierdził istnienie w Brukseli superkomputera o nazwie ‘Bestia’ zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować numerami wszystkich mieszkańców ziemi.

Ale teraz kolejna kwestia, czy to przypadek, że ów komputer znajduje się w Brukseli, czy ma to konkretne powiązanie z UE?

Odpowiedź jest jedna, tak ma to kolosalne powiązanie, ponieważ w ostatecznym rozrachunku UE stanie za Antychrystem, a być może Antychryst będzie wywodził się z UE?

Na koniec drugiej części o Antychryście, możemy wyraźnie stwierdzić, że jest to plan bardzo rozpowszechniony i można napisać zaawansowany.

Nadejście Antychrysta i jego panowanie są już planowane od lat, dziesięcioleci, a może i nawet jeszcze dłużej.

Powinniśmy mieć świadomość tego, że to nie będzie postać fikcyjna, to nie jest postać fikcyjna, to człowiek taki jak ja czy Ty, ale oczywiście wzbogacony o dary demoniczne, i na usługach piekła.

Będzie to człowiek uosabiający, ochydę spustoszenia, o której napisano w Biblii, dlatego też obserwujmy to, co dzieje się na świecie i co dzieje się w Brukseli, ponieważ prawa UE są także narzucane Narodowi Polskiemu.

Czytaj także: ANTYCHRYST cz.3 MASONERIA KOŚCIOŁEM ANTYCHRYSTA

Książka Antychryst → kliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze