ADOLF HITLER i RÓD ROTHSCHILDÓW

adolf hitler
Prawo autorskie: believeinme33 / 123RF Zdjęcie Seryjne

Adolf Hitler to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych osób, jakie kiedykolwiek żyły. Dla jednych uosobienie zła, dla innych człowiek postępowy i wizjoner a jeszcze dla innych prekursor antychrysta. Kim więc był ten człowiek i wreszcie, jakie było jego prawdziwe pochodzenie?

Adolf Hitler – pochodzenie

Jeżeli wczytamy się w różne biografie, szybko dostrzeżemy, że czasem występują rozbieżności, co do początków życia Adolfa Hitlera.

Najczęściej jednak dowiemy się, że urodził się on 20 kwietnia 1889 roku w Braunau, rodzicami byli Alois Schicklgruber i Klara Poelzl.

Jednak po dziś dzień, nawet wśród ekspertów, istnieje pewna hipoteza, o której nie mówi się głośno, owa hipotez utrzymuje, że ojcem przyszłego Fuhrera był ktoś inny.

Sam Hitler wpadał w furię, gdy ktoś w jego obecności podnosił ten temat.

Zatem powstaje pytanie, dlaczego tak się działo?

Czy w rzeczywistości mógł mieć on innego ojca? Ojca, który życzył sobie pozostać w cieniu.

Ludzie nie mogą się dowiedzieć, kim jestem. Nie mogą wiedzieć, skąd pochodzę.

Te słowa miały zostać wypowiedziane przez Hitlera jako komentarz definitywnie zamykający próby dochodzenia do prawdy, przez jego najbliższych współpracowników.

Zatem prawda miała nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Jednak do sedna przybliżają nas badania DNA, które jednoznacznie wskazywały, że w żyłach przywódcy III Rzeszy płynie krew sefardyjskich Żydów.

Innymi słowy, człowiek, który dopuścił się zbrodni na narodzie wybranym, a w zasadzie zaaprobował ją na wniosek Himmlera, w rzeczywistości sam był po części Żydem, a to już wystarczający powód do tegom by ukrywać swoje prawdziwe pochodzenie, by ukrywać tożsamość swojego prawdziwego ojca.

Sam materiał genetyczny zawierał chromosom Haplogroup Elbib, który praktycznie nie występuje w populacji Niemieckiej czy Zachodnio Europejskiej, za to najczęściej występuje właśnie w populacji Żydowskiej.

Czy zatem ojcem Fuhrera był Żyd, a jeżeli tak to, kto?

Wokół pochodzenia Hitlera istnieje także wiele doniesień i opowieści przekazywanych z ust do ust, mówią nam one, że Klara Poelzl jego matka miała romans z bardzo bogatym księciem mieszkającym czasowo na zamku Ottenstein, który z kolei, jak relacjonują doniesienia, miał inną krew i był baronem z rodziny Rothschildów.

To by tłumaczyło pierwiastki Żydowskie i bogate usytuowanie nieznanego ojca Hitlera.

Przełomową książką w tej całej sprawie jest pozycja The Mind of Hitler Waltera Langera, który utrzymuje, że rodzina Rotschildów intensywnie wspierała Hitlera w sięganiu po władzę.

Adolf Hitler – teorie spiskowe

Dziś wiele teorii dopatruje się ogromnych sum pieniędzy, jakie płynęły z USA jako forma wsparcia dla przyszłego Fuhrera, i to jest prawda, jednak należy tutaj sprecyzować, że były to pieniądze z kieszeni, Rotschildów, jednego z rodów Iluminatów i jednego z najpotężniejszych rodów obecnych czasów.

Czy zatem to przypadek, że postać Adolfa Hitlera łączy się tak mocno z tym rodem?

Zapewne nie, ale tutaj możemy wywnioskować jeden ważny szczegół.

 

adolf hitler
Fot. graphicstock.com

 

Dziś rodzina Rotschildów to filantropi i bankierzy oraz zbawcy świata, przynajmniej tak nam wmawiają media i ogólna propaganda. Hitler był wizjonerem i fanatykiem, a jednocześnie człowiekiem o diabelskiej inteligencji. Człowiekiem, który porwał ówczesne Niemcy za sobą.

Jaki z tego wniosek?

Ród Rotschildów to bardzo niebezpieczny ród, jego pochodzenie w zasadzie jest nieznane, a to udokumentowane bardzo często podważane. Ród ten, to potężni mogący zachwiać światem ludzie, których celem jest szerzenie anarchii i szaleństwa, wystarczy spojrzeć tylko na wzmianki o finansowaniu samego Hitlera, będącego bękartem tej rodziny.

Przez tysiąclecia naszym globem targały wichry zła i bestialskich zachowań, których dopuszczali się ludzie, owe wichry dmą i obecnie, jednak wydaje się, że zaczynają przybierać na sile, przeradzają się w huragan, który przetoczył się przez Europę w czasie I i II wojny światowej i dziś zdaje się powracać z nową siłą.

Zastanawiające jest także to, że w wielu przypadkach przetaczając się gdzieś w tle, chociażby takie rody jak Rothschildowie czy Rockeffelerowie.

Wielkie pieniądze rządzą światem i ludzkim sumieniem. Powstaje dziś zasadnicze pytanie o przyszłość, czyli gdzie nas to doprowadzi?

Czy jest możliwe przejęcie całkowitej władzy przez kilka rodów, które za sprawą wielkich fortun będą w stanie kontrolować świat?

W dobie dzisiejszego rozwoju techniki, która ostatecznie często służy jako forma zniewolenia ludzi, można odpowiedzieć, że jest to możliwe.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze