WIELKI ZDERZACZ HADRONÓW, CZYLI ZABAWA W BOGA

wielki zderzacz hadronów
Prawo autorskie: ktynzq / 123RF Zdjęcie Seryjne

Wielki zderzacz hadronów jest to obecnie największy na świecie akcelerator cząstek, tak zwanych hadronów. Został umiejscowiony w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN. Wielki zderzacz hadronów jest na tyle duży, że po części znajduje się na terytorium Francji a po części Szwajcarii. Jest to obecnie największa maszyna świata, najważniejsze elementy tego monstrualnego urządzenia znajdują się w tunelu o kształcie torusa, długość tuneli to około 27 kilometrów.

Głównym zadaniem zderzacza hadronów, jest doprowadzanie do kolizji przeciwbieżnych wiązek protonów, tak by uzyskać materię, która mogła występować u początków istnienia naszego wszechświata.

Wielu uważa, że wielki zderzacz hadronów posłuży do odkrycia cząsteczki Boga, czyli tej pierwszej i podstawowej, od której wszystko się zaczyna.

Jak to zwykle bywa, idee są pozornie szczytne, ale powstaje zasadnicze pytanie, czy warto?

Czy nie jest to niebezpieczne dla ludzkości i całej planety?

Czy tego typu badania i eksperymenty nie wymkną się w pewnym momencie spod kontroli, i nie będzie już można nad negatywnymi skutkami zapanować?

Czy można eksperymentować z czymś, co przerasta ludzkość, z czymś, czego się tak naprawdę nie zna i do końca nie rozumie?

Igranie z ogniem

Dziś są osoby, pewne kręgi, które uważają, że eksperymenty prowadzone w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych w CERN mogą doprowadzić do dramatycznych wydarzeń, mogą doprowadzić do powstania czarnej dziury, większej lub mniejszej, ale zawsze destrukcyjnej.

Uważa się również, że wielki zderzacz hadronów może wypłynąć negatywnie na działanie pola magnetycznego ziemi i pewnych procesów, które od tysiącleci stymulują równowagę na ziemi.

Wielki zderzacz hadronów a projekt HAARP

Istnieje również i inny pogląd, łączący ów maszynę z projektem HAARP. Twierdzi się, że są to dwa oddzielne elementy tego samego systemu, który będzie kontrolował ludzkość.

Brzmi to dość fantastycznie, ponieważ jak można kontrolować ludzi, ostatecznie każdy jest inny, a zarazem wyjątkowy.

To prawda, ale człowiek to także w pewnym sensie maszyna, posiada swoje cykle, uwarunkowania fizyczno-mentalne, posiada wreszcie mózg i DNA.

Jeżeli założymy, że znamy w jakimś stopniu ludzkie DNA oraz działanie układu nerwowego, to wówczas będziemy mogli oddziaływać na ludzki organizm poprzez konkretne wpływanie na podstawowe mechanizmy kierujące człowiekiem.

Oczywiście to nie jest takie proste, ponieważ człowiek posiada tę sferę duchową i fizyczną, na fizyczną łatwo jest wpłynąć, na duchową już znacznie trudniej, ale to inna historia.

Reasumując, ostatecznie można kierować społeczeństwem tak, jak możemy kierować komputerem poprzez klikanie odpowiednich komend.

Wielki zderzacz hadronów – wielkie zagrożenie?

Nauka źle wykorzystana nie pomoże ludzkości, ale może przyczynić się do jej końca i zbliżyć naszą generację ku końcowi świata. To też interesujmy się tym, co obecnie kreuje nauka i ludzka wiedza, ponieważ dziś jest to czysta teoria lub hipoteza, ale już jutro może się okazać, że jest to coś, co dosięgnie i naszego prywatnego życia.

Ostatecznie obserwujemy ogromny wzrost popularności teorii spiskowych w ostatnich latach, część z nich jest kuriozalna i niedorzeczna, ale część jak najbardziej do przemyślenia.

Na koniec powstaje sobie zadać już ostatnie pytanie, czy to przypadek, że nastąpił tak duży wzrost liczby teorii spiskowych?

Czytaj także: CERN – PROJEKT DO KONTROLOWANIA RZECZYWISTOŚCI

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze