AKIANE KRAMARIK – TALENT OD BOGA

akiane kramarik
Ojcze wybacz mi

Akiane Kramarik urodziła się w 1994.r. w Amerykańskim miasteczku Mount Morris. Wychowała się w rodzinie ateistycznej, jednak w wieku 4 lat, jak sama twierdzi, podczas swoich wizji przyszedł do niej Bóg i obdarzył ją niesamowitym talentem malarskim oraz poetyckim.

Z czasem dzięki swoim wizjom i mocnej wierze w Boga nawróciła swoją całą rodzinę na chrześcijaństwo.

W wizjach ukazywały jej się m.in. Anioły, niebo, a nawet sam Bóg.

Dziewczynka swoje pierwsze obrazy zaczęła malować w wieku 4 lat, imponujące krajobrazy oraz zwierzęta były coraz bardziej realistyczne, oraz piękne.

W wieku 8 lat namalowała swój słynny obraz „Książę Pokoju” i w wieku 9 lat „Ojcze Wybacz mi”, kolejno:

Niesamowite zdolności dziewczynki szybko zostały skojarzone z darem z niebios. W wieku 10 lat sprzedała wiele obrazów za ponad 40 tys. dolarów każdy.

Akiane jest również genialną poetką, swoje wizje w wieku 7 lat zaczęła zapisywać na kartce w postaci poezji.

Dla wielu dziewczynka jest świadectwem na istnienie Boga. Oprócz swoich talentów cechuje ją ogromna dobroć i chęć pomagania innym, ze sprzedaży swoich dzieł realizowała zbiórkę pieniędzy dla Afrykańskiego kryzysu AIDS.

Dziewczynka zapytana o to, jak poznała Jezusa, odpowiedziała następująco.

Nie wiem, dlaczego gdy miałam 4 lata, miałam tę wizję, ciągnęło się to przez następne dni i tygodnie, on wciąż do mnie powracał w snach, jakby twarz, przychodziła do mnie nieustannie..

akiane kramarik
Książe Pokoju

Akiane Kramarik – zadziwiający talent czy dar od Boga?

Akiane nigdy nie brała żadnych lekcji, jest samoukiem. Swój słynny obraz „Prince of peace” namalowała w wieku 8 lat… Jej miłość do zwierząt, ludzi i Boga jest bardzo niespotykana u tak młodych dzieci.

Zatem czy Pan Bóg zstąpił z niebios i obdarzył dziewczynkę talentem jako świadectwo swojego istnienia? Ja mocno w to wierze, gdyż moim zdaniem takie przypadki się po prostu nie zdarzają. A jakie jest wasze zdanie?

Czytaj także: MALOWANIE INTUICYJNE – DROGA DO POZNANIA SIEBIE

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze