TAJEMNICE FATIMSKIE I KŁAMSTWA WATYKANU

Evil versus Good, Devil vs Angel

‘‘Polem bitwy pomiędzy Bogiem i Szatanem jest dusza. Bitwa ta rozgrywa się w każdej chwili życia.’’         Św. Ojciec Pio

Tajemnice Fatimskie mimo upływu czasu nadal wzbudzają gorące emocje. Niebawem minie sto lat od objawień w Fatimie z roku 1917. Jest to dobra okazja do tego, by przypomnieć sobie trzy tajemnice, wówczas przekazane ludzkości.

Jest też inna przyczyna, współcześni teologowie i osoby zajmujące się badaniem tego typu zjawisk, sądzą, że po upływie stu lat, od tamtych wydarzeń zatajona część objawień zacznie się realizować w tych najbardziej dramatycznych miejscach przesłania.

Tajemnice Fatimskie-niestety nie wszystko zostało nam przedstawione

Watykan w obawie o prawdę zataił pełną treść przesłania Maryjnego.

Tutaj należy jasno napisać, że Maryja poleciła, aby najpóźniej do roku 1960 ujawnić całe przesłanie.

Niestety Kościół Rzymsko- Katolicki z papieżem Janem XXIII uznał, że lepiej będzie wszystko zamknąć w dużym sejfie archiwów Watykańskich i sprawa jakoś przycichnie.

 

Rome, Vatican city fot.depositphotos.com

 

Czyli spójrzmy. Fatima to przesłanie o znamieniu apokaliptycznym jest to przesłanie z nieba dla ludzi, wszystkich ludzi.

Co w tej sytuacji robi papież?

Sprzeciwia się woli nieba, czyli Boga i decyduje nie ujawniać trzeciej tajemnicy Fatimskiej.

Dziś papież ten jest ogłoszony świętym.

Jeżeli zestawimy jego postępowanie w tej materii i to, że został uznany za świętego, to zaiste zachodzi tutaj pewien zgrzyt, o którym się nie wspomina.

Kościół tak już ma, że woli milczeć sądząc, iż nikt nic nie zauważy, niestety jest odwrotnie, a Watykan na milczeniu tylko traci.

Podobnie sytuacja miała się w przypadku Ojca Pio czy wielu innych świętych, gdzie Rzym wydawał się niczym ślepy błądzący w ciemnościach.

Dlaczego? Ojciec Pio za życia był bardzo prześladowany przez Kościół, podobnie sytuacja miała się w przypadku innych świętych, jednak dziś o tym się już nie pamięta, ponieważ ten sam Kościół, który ich prześladował, ogłosił po ich śmierci, że są święci.

Tajemnice Fatimskie-kolejna schizofreniczna sytuacja Watykanu

Watykan nakazał też milczenie siostrze Łucji, tak jak gdyby obawiał się, że ta może wyjawić światu prawdę, którą z kolei Papież Jan XXIII postanowił zakopać na zawsze.

 

Monument of Pope John XXIII. Sofia, Bulgaria fot.depositphotos.com

 

O niedorzecznościach związanych z tajemnicami Fatimskimi a w zasadzie z tym, jak wobec nich zachowywał się Watykan, można by pisać bardzo długo, i rzeczywiście w przyszłości poświęcimy temu tematowi więcej czasu, natomiast dziś powróćmy już do sedna, czyli do samego przesłania ujawnionych części objawienia Maryjnego.

Pierwsza część to wizja piekła.

Dzieci dostrzegły morze ognia, które wydawało się znajdować w głębinach ziemi.

W morzu tym przebywały demony i dusze będące niczym żarzące węgliki rzucane w ogień.

Wszystkie unosiły się w ogromnym pożarze, padały na wszystkie strony jak iskry w czasie wielkich pożarów, pośród bolesnego wycia i rozpaczliwego krzyku.

Jak dodają widzący, na ich widok można by ogłupieć i umrzeć ze strachu.

 

Dragon at hell’s gates fot.depositphotos.com

 

Jakiś czas temu na stronie tajemnice świata opublikowaliśmy artykuł pod tytułem ‘‘Wrota do piekła’’.

Pisaliśmy w nim, że owe wrota mogą znajdować się tutaj na ziemi, a owo piekło to nic innego jak centrum naszej planety.

Wszystkich zainteresowanych tym tematem zapraszamy do zapoznania się z wyżej wymienionym artykułem.

Druga część to przestroga przed wojną.

Maryja mówi, że jeżeli ludzkość nie przestanie obrażać Boga, wówczas za pontyfikatu Piusa XI rozpocznie się druga, gorsza wojna.

Znakiem nadchodzącego wypełnienia się tej części przesłania było światło nieznanego pochodzenia, które oświetliło noc.

 

Apocalypse of sun exposion and magnetic storm – Conceptual photo. fot.depositphotos.com

 

To był apokaliptyczny znak.

Jest także mowa o prześladowaniu kościoła, Papieży, a także zniszczeniu wielu narodów.

I te właśnie informacje od lat były ujawnione, świat znał prawdę.

Trzecia tajemnica leżała w archiwach i czekała na swój czas.

Czas który notabene miał nigdy nie nadejść za sprawą Papieża Jana XXIII, stało się jednak inaczej.

Trzecia część tajemnicy Fatimskiej została ujawniona w roku 2000 i sprawiła wielkie zdziwienie lub pisząc dokładniej, rozczarowanie. Dlaczego?

Przyjrzyjmy się samej treści trzeciej tajemnicy Fatimskiej

“Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się, wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł, wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta!

Zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg:

Coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim’ Biskupa odzianego w Biel ‘mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty’.

Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł, modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi.

Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji.

Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.”

Sądzono, że trzecia część będzie dotyczyć przyszłych wydarzeń, będzie zawierać przesłanie dotyczące stricte czasów ostatecznych, czy więc owe przekonania były na wyrost, pomylono się?

Zachodzi wiele rozbieżności w relacji Watykanu i samej widzącej.

Te rozbieżności są często tak radykalne, że można, a nawet należy przypuszczać, iż prawdziwa część trzeciej tajemnicy Fatimskiej po dziś dzień nie została opublikowana.

 

Fatima, Portugal – May 13, 2014: Priest holding a Holy Bible at the Sanctuary of Fatima during the celebrations of the apparition of the Virgin Mary in Fatima, Portugal.fot.depositphotos.com

 

Sam fakt, że siostra Łucja w wielu wypowiedziach stwierdzała jasno i wyraźnie, iż trzecia tajemnica dotyczy tego, co dopiero ma nadejść, a mówiła to po roku 2000, kiedy to rzekomo prawda w pełni została ujawniona.

Natomiast to, co przedstawił nam Watykan, jest wizją tego, co już było.

Zatem ktoś tutaj kłamie i mija się z prawdą albo jest to Watykan, albo siostra Łucja, która musiała przejść wiele prześladować ze strony Rzymu i zapewne jeszcze wiele przejdzie, mimo iż już nie żyje.

Tajemnice fatimskie-podsumowanie

Na koniec nie pozostaje nic więcej jak tylko napisać dwie rzeczy.

Po pierwsze prawda w dziwny sposób bardzo często przeszkadzała Watykanowi, a to dziwne, ponieważ kapłani jako przedstawiciele Boga na ziemi, powinni kochać prawdę.

Sprawa druga, nie powinniśmy się dziwić, że tak właśnie jest dlaczego?

2000 lat temu na ziemi przebywał Jezus, który skończył na krzyżu, za sprawą ówczesnego kościoła, można by napisać, ówczesnego Watykanu.

 

Jesus on the cross fot.depositphotos.com

 

Można przypuszczać z dużą dozą pewności, że gdyby dziś Jezus stanął przed Rzymem, to jego los nie byłby dużo lepszy niż ten sprzed dwudziestu wieków.

 

Książkę FATIMA I MASONERIA. CZY TRZECIA TAJEMNICA FATIMSKA WYPEŁNI SIĘ W 2017 R. CZY PÓŹNIEJ? kupisz tutaj kliknij

DVD WIELKIE TAJEMNICE HISTORII TAJEMNICE FATIMSKIE kupisz tutaj kliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze