HEINRICH HIMMLER: NACZELNY OKULTYSTA III RZESZY – NIEZNANE FAKTY

HEINRICH HIMMLER
Prawo autorskie: heywoody / 123RF Zdjęcie Seryjne

Heinrich Himmler, czyli drugi człowiek po Hitlerze, chociaż wielu historyków uważa, że to tak naprawdę on był głównym myślicielem III Rzeszy, to on stworzył Nazizm i to on był najważniejszym kreatorem planów, które realizował Hitler. Ponadto szef SS, którego głównym celem było przekształcenie Nazizmu w mistyczną religię.

Innymi słowy, Himmler był okultystą znającym się na rzeczy, posiadał swojego ducha przewodnika, który nakazał mu w ramach ofiary wymordować jak największą liczbę żydów, a zamek w Wewelsburgu miał być ich prywatnym Watykanem.

 

Wewelsburg-zamek.jpg
Wewelsburg zamek fot.depositphotos.com

Okultystyczne miejsce

To właśnie w tym zamku dochodziło do tajnych spotkań, na których dokonywano seansów spirytystycznych, różnego rodzaju obrzędów, to w tym zamku nawiązywano kontakt z duchami przewodnikami.

Sam zamek stoi po dzień dzisiejszy i jest przepełniony symbolami okultystycznymi. Jednym z najważniejszych symboli, na jakie będziemy mogli natrafić, jest czarne słońce.

W okultyzmie symbolizuje astrologiczny emblemat słońca i alchemiczny symbol złota, jest to również symbol kumulacji ukrytych energii w danym miejscu.

Czarne słońce składa się z trzech swastyk i znajduje się na podłodze zamku w Wewelsburgu jako ornament.

Zacznijmy od samego początku.

Już na samym początku, czyli w latach trzydziestych ubiegłego wieku, Heinrich Himmler nakazał utworzenie Deutches Ahnenerbe, czyli Instytut Niemieckiego Dziedzictwa, jego zdaniem było między innymi poszukiwanie świętego Graala i matecznika rasy aryjskiej.

Można napisać, że Himmler był zawsze w cieniu swojego imperatora, był człowiekiem za kurtyną, który swoimi działaniami inspirował Adolfa Hitlera.

Nieoficjalnie mówi się, że Himmler miał swój dekalog, czyli konkretne przykazania do zrealizowania, na pierwszym miejscu widniał holocaust Żydów.

Na kartach historii mówi się nam, że Hitler wymordował Żydów, ponieważ ich nie znosił, byli oni kategorią pod ludzi, ale istnieje inne wytłumaczenie. Hitler nakazał wymordowanie Żydów z inspiracji Himmlera, który z kolei otrzymał polecenie od swojego ducha przewodnika, że jeżeli złożą dużą ofiarę z tego narodu, wówczas ich plany się powiodą i opanują cały świat.

Tutaj należy wspomnieć, że to jest dość ciekawe, iż akurat cień padł na Żydów, naród wybrany Starego Testamentu, i akurat jakiś duch przewodnik nakazuje wymordować jak największą ilość ludzi z tego narodu.

 

stary-testament.jpg
fot.depositphotos.com

Pewien badacz historii napisał, wprost, że Hitler był prekursorem Antychrysta a sam Nazizm jednym z królestw, które będą poprzedzać ponowne nadejście Jezusa.

Zapędy imperiów

Zauważa też pewną zależność, największe imperia świata, zawsze obierały sobie czy to żydów czy Chrześcijan na ofiary, dlaczego ot taki przypadek? Rzym, Hitlerowskie Niemcy, być może jest to widoczny przejaw wojny pomiędzy dobrem a złem, pomiędzy Bogiem a Demonem.

Przejaw wojny, która trwa od tysiącleci, ale przybiera różne formy.

 

HEINRICH HIMMLER
Prawo autorskie: cbpix / 123RF Zdjęcie Seryjne

 

Od roku 1930 Himmler zamienił dotychczasowe brunatne mundury SS na czarne z trupią czaszką i runicznymi błyskawicami zwycięstwa na kołnierzyku. Swastyka oraz inne symbole pochodzą z pradawnego alfabetu runicznego. Dodatkowo błyskawica symbolizuje upadającego Lucyfera, gdy został wyrzucony z niebios.

Sam proces wstępowania do szeregów SS był niemal jak akt religijny. Należy także zauważyć, że sam zamek w Wewelsburgu był w średniowieczu warownią, w której to dokonano kaźni tysięcy czarownic. Tego typu zbrodnia, jest doskonałym fundamentem dla miejsca, w którym kiedyś ktoś będzie chciał odprawiać magiczne rytuały.

To też oficjalnie zamek mieścił w sobie elitarną szkołę oficerów SS, a w rzeczywistości był on ośrodkiem i centrum rodzącego się kultu. W roku 1941, przed atakiem na Rosję, Himmler urządził w Wewelsburgu wielogodzinne medytacje dla swoich generałów, okultystyczny seans miał na celu połączenie zgromadzonych z germańskimi nadludźmi, bytami już typowo duchowymi.

 

HEINRICH HIMMLER
Prawo autorskie: eric1513 / 123RF Zdjęcie Seryjne

 

Dusty Sklar autor znanej książki Bogowie i bestie. Naziści i okultyzm twierdzi, powołując się na dokumenty z tajnych przesłuchań członków SS, że na zamku w Wewelsburgu składano nawet ofiary z żywych ludzi, byli to więźniowie pobliskiego obozu Niederhagen.

Jeżeli przejrzy się obrzędy konkretnych sekt czy mrocznych stowarzyszeń, to szybko dojdziemy do wniosku, że bardzo nieliczne grupy decydowały się na tego typu działania. Głównie są to sataniści, masoneria, a także współczesna i mroczna grupa Bohemian Grove.

Trzeba też zdać sobie sprawę z faktu, że ów rytuał, czyli dokonanie morderstwa rytualnego, nie jest czynnością wymyśloną od, tak sobie. Tego typu działanie ma swoje źródło, swojego inspiratora. Zazwyczaj jest to istota duchowa, z którą mają kontakt wybrani.

Teraz na koniec zauważmy jedną rzecz, bardzo ważną rzecz. Po wnikliwszym przeanalizowaniu tylko jednej postaci z szeregów Hitlera możemy dojść do wniosku, że całe Hitlerowskie Niemcy, holocaust, i wojna światowa, były wynikiem w dużej mierze działań okultystycznych, były w dużej mierze i być może inspirowane z innego świata, świata duchowego.

Jest to szokujące odkrycie, ponieważ mało ludzi wie, że w ogóle świat duchowy istnieje, a jeszcze mniej wie, co to jest okultyzm.

Książkę EZOTERYZM I OKULTYZM FORMY DAWNE I NOWE kupisz tutaj kliknij

E-BOOK EGZORCYZM. OKULTYZM I ZJAWISKA PARANORMALNE kupisz tutaj kliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze