ILUMINACI cz.3 PODSUMOWANIE I NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

 

Iluminaci dysponują ukrytą wiedzą, mają konkretne cele i zamierzenia, posiadają plan i zrobią wszystko by wdrożyć go w życie. Krok po kroku, cegiełka po cegiełce aż wszystko, co ma zostać osiągnięte i wybudowane będzie ukończone. Ostateczna idea to ustanowienie Nowego Porządku Świata, innymi słowy jeden rząd panujący nad całą ludzkością. Oczywiście nie da się tego zrobić z dnia na dzień, to przedsięwzięcie bardzo skomplikowane, które posiada wiele zmiennych, a tymi zmiennymi są ludzie i narody. W ostatnich latach Rosja za sprawą Putina tworzy pewne wyżłobienia na kartach historii kreowanej właśnie przez Iluminatów lub Globalistów. Oczywiście oni dadzą sobie i z tym radę, ponieważ dysponują ogromnymi środkami finansowymi i technologicznymi, to też dostosują się w pełni do zaistniałej sytuacji. To, co obecnie dzieje się na Ukrainie jest prowokowaniem Rosji do rozpoczęcia trzeciej wojny światowej. Może się to wydawać dość nieprawdopodobne, ale jeżeli Rosjanie wkroczyliby w sposób zdecydowany na Ukrainę to zapewne na tym by nie poprzestali, kto wie, może Polska i kraje naszego regionu również by oberwały, jak mawiają, gdzie drwale rąbią tam wióry lecą. Idźmy jednak dalej i zastanówmy się nad tym, co trzeba zrobić, by wprowadzić ów Nowy Porządek Światowy.

 

Krok 1. Ziszczenie obecnych rządów po przez ich przejęcie i podstawienie własnych marionetek. Za przykład możemy podać chociażby to, co się obecnie dzieje w Afganistanie, Iraku czy krajach sąsiednich. Po inwazji Stanów Zjednoczonych w tym regionie, powstały pseudo rządy sterowane z USA. Dziś może tam dojść do wybuchu kolejnych konfliktów, jeżeli Globaliści sobie tego zażyczą. Samo tak zwane Państwo Islamskie jest wytworem CIA.

 

Krok 2. Spłycenie, a najlepiej całkowita likwidacja patriotyzmu. Spójrzmy na to, co obecnie dzieje się u nas, na naszym podwórku. Często się mawia UE a nie Polska, przedkłada się interesy UE nad interesy naszego kraju. UE to hybryda wielu kultur, które po przez wzajemne oddziaływania i sztuczne zabiegi skutkują tylko utratą patriotyzmu i poczucia własnej narodowości i pochodzenia, jesteśmy obywatelami Europy albo lepiej, świata. Tak nam wmawiają.

 

Krok 3. Likwidacja własności prywatnej i pełna inwigilacja. Dziś w dobie banków i elektronicznych pieniędzy jesteśmy w garści wielkiego brata. Na każdym kroku kamery, po sygnale telefonu można namierzyć każdego, podsłuchy legalne i nielegalne i inne cuda. To wszystko dzieje się dziś na naszych oczach. A w USA ustawy takie jak chociażby Patriot Act, które z patriotyzmem nie mają nic wspólnego, to po prostu jakaś kpina z wolności.

 

Krok 4. Likwidacja podstawowej komórki, czyli likwidacja rodziny. Spójrzmy na dzisiejsze zamieszanie. Homoseksualizm, dziwne wypaczenia umysłowe i dewiacje seksualne. Bliżej nie określone związki partnerskie osób tej samej płci. Młody człowiek może bardzo łatwo się zagubić, a pojęcie rodziny coraz bardziej zostaje wypaczone. Ostatecznie brak rodziny to szansa dla państwa, które przejmie kontrolę nad dziećmi i zrobi z nich cyborgi.

 

Krok 5. Ten krok to zniszczenie wszelkiej religii z naciskiem na religię Chrześcijańską. W zamian otrzymamy coś w stylu New Age, jednym słowem wszystkiego po trochę. Taka postawa jest zabójcza dla ludzkiej duchowości a konsekwencje mogą być straszne.

 

Krok 6. Na zgliszczach dawnego świata, stworzenie czegoś nowego. Stworzenie Nowego Porządku Świata.

 

O Iluminatach można by pisać sporo, jednak tutaj już nie chodzi o to by pisać i pisać, ale o to byśmy mieli świadomość, że oni na prawdę istnieją. To Globaliści na usługach istot nie z tego świata. Ich celem jest wprowadzenie Nowego Porządku Świata, depopulacja ludności oraz pełna kontrola, dlatego czas się przebudzić, ponieważ za miesiąc, za rok może być już za późni.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

Komentarze