7 KORPORACJI, KTÓRE WYNISZCZAJĄ NASZĄ PLANETĘ

nwo-monsanto-bayer.jpg
15201165 - earth bomb concept.

Oto 7 największych korporacji i organizacji, które od lat wyniszczają naszą planetę oraz umyślnie trują ludzkość, aby osiągnąć korzyści tylko dla siebie. Kiedy ujrzy się pełen obraz świata, w którym żyjemy, to zaczyna być to frustrujące.

Wyobraź sobie, że od dziś masz całkowitą kontrolę nad siłami i mocami tego świata, czyż nie pięknie byłoby wykorzystać tę moc, surowce i wszystkie siły na tej planecie, aby polepszać i naprawiać życie ludzi, których mijamy na ulicy każdego dnia.

Piękną rzeczą jest mieć świadomość, że możesz pomagać innym i zmieniać świat na lepsze, zamiast go niszczyć.

W rzeczywistości jest to najmądrzejsza decyzja, jaką można wybrać, przy takich możliwościach potrzeba czynienia dobra innym jest cechą ludzką na dodatek bardzo szlachetną.

Pieniądz od zawsze rządził światem

Nie jest żadną tajemnicą, że pieniądz w dzisiejszych czasach kontroluje wszystko, a my jako społeczeństwo poświęcamy większość swoich godzin z doby życia, aby go zdobyć.

 

brudne-pieniądze-nwo-monsanto-bayer.jpg
Brudny pieniądz fot.123rf.com

 

W codziennym życiu kupujemy wszystko od kawy i domowych smakołyków kończąc na gumie do żucia, owocach i warzywach.

Często bez chwili namysłu biegniemy do sklepu, aby po prostu kupić paczkę aspiryny lub wodę w butelce na stacji benzynowej, lecz nigdy nie poświęcamy chwili, aby pomyśleć nad tym, kto stworzył ten produkt i co tak naprawdę w nim jest.

Przez co pomagamy materialnie organizacjom, które wyniszczają naszą planetę.

Nie zastanawiamy się, ile chemii i pestycydów zostało zużytych do stworzenia opakowań do tych produktów i jak wpływa, to na nasze zdrowie i środowisko naturalne.

Jest jednak sposób na rozwiązanie każdego problemu swojego zdrowia oraz ochrony środowiska, jest on dosłownie w Twoich rękach, nazywa się pieniądz.

Poprzez Twoje decyzje, na jaki produkt wydajesz pieniądze, to tak naprawdę Ty decydujesz, czy przyczyniasz się do poprawy swojego zdrowia oraz ekosystemu, czy powodujesz degradację zdrowia i przyczyniasz się do większego zanieczyszczenia środowiska.

 

ekosystem.jpg
Ekosystem fot.depositphotos.com

 

Każda korporacja na świecie zbankrutowałaby w przeciągu kilku dni, gdyby wszyscy zaczęli bojkotować ich produkty i natychmiast przestaliby wydawać na nie pieniądze.

Bunt ogółu ratunkiem dla naszej planety

Innym sposobem, aby mieć wpływ na nasze przeznaczenie i przyszłość tej planety oraz jej naturalnego środowiska, jest działalność i ingerencja w struktury agencji regulacyjnych na całym świecie, i wywieranie wpływu na ludzi, którzy je prowadzą.

Twój głos ma znaczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i nawet na poziomie krajowym, w ten sposób można zmienić decyzje W.H.O ( światowej organizacji zdrowia) to ta organizacja powołuje i wybiera ludzi, którzy zajmują się ustawodawstwem korporacyjnym, które ma wpływ na rolnictwo i medycynę.

Zacznij myśleć nad tym, jak wydajesz swoje pieniądze, nie ważne, czy to gotówka, bilon czy nawet płatność kartą.

Zastanów się jakim markom i korporacjom oddajesz swoje pieniądze i pomyśl tym samym czy oni troszczą się o Ciebie, Twoją rodzinę, nasze środowisko i przyszłość naszej planety?

 

wybór-zakupów-nwo-monsanto-bayer.jpg
fot.123rf.com

 

Jedno jest pewne, istnieje 7 największych korporacji, organizacji, które nieustannie wyniszczają naszą planetę na ogromną skalę, oto one:

  1. Korporacja Monsanto
  2. Korporacja Bayer
  3. Agencja Ochrony Środowiska (The Environmental Protection Agency)
  4. Administracja kontroli żywności I leków (Food and Drug)
  5. Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (The Center for Disease Control and Prevention)
  6. Fundacja Sloan
  7. Fundacja Rockefeller

Przejmij kontrolę nad swoimi pieniędzmi, aby przejąć kontrolę nad światem!

Nadszedł czas, aby zacząć zwracać uwagę na każdy produkt żywnościowy, który kupujemy i upewnić się, że nie jest to produkt GMO (żywność genetycznie modyfikowana).

Sprawdzić na wszystkim, co kupujemy czy posiada etykiety „non-GMO” lub „Certyfikat organicznego pochodzenia USDA„.

 

certyfikaty-bezpieczeństwa-nwo-monsanto-bayer.jpg
fot.123rf.com

 

Można również kupować od miejscowych rolników i samemu hodować warzywa i owoce w domowych ogródkach lub na balkonach. Trzeba też zwrócić uwagę na wszelkie leki i suplementy diety kupowane bez recepty.

Bayer jest gigantem farmaceutycznym z początków czasów hitlerowskich, to ta korporacja produkowała „cyklon-B„, który był wykorzystywany podczas Holokaustu w czasie drugiej wojny światowej.

Poszukujcie też naturalnych i holistycznych środków lecznictwa, matka natura obdarzyła nas lekami na wszelakie dolegliwości i choroby!

Oni nas trują!

Nigdy nie ufajcie Agencjom Ochrony Środowiska (EPA). Pozwalają one korporacjom na wprowadzanie do naszych wód pitnych szokująco duże ilości ołowiu i glifosanu (toksyczny herbicyd), oni wszyscy po prostu nie dbają o nasze zdrowie, środowisko i wyniszczają naszą planetę.

 

wyniszczać-środowisko-wybór-zakupów-nwo-monsanto-bayer.jpg
fot.123rf.com

 

Musicie zrozumieć, że „Sloan Foundation” założona przez Alfreda P. Sloana, przemysłowca i szefa General Motors, który podziwiał Hitlera i sprzedawał mu sprzęt wojskowy w okresie II wojny światowej, jest wyznawcą tak zwanych etnicznych czystek (ludobójstwo).

Tak więc inwestuje on miliony dolarów  w ośrodki onkologiczne, które nie leczą raka, ale powodują uszczerbki na zdrowiu milionów ludzi na całym świecie.

Niezależne badania wskazują, że leczenie onkologiczne usuwa nowotwory u 8 % pacjentów, a pacjenci poddani chemioterapii i naświetlaniu nie żyją dłużej niż 3 lata po „leczeniu”.

Ta piekielna fundacja propaguje również filmy, które wspomagają kontrolę populacji poprzez eugenikę, więc unikaj wszelkich ośrodków onkologicznych założonych i wspieranych przez pieniądze od tych organizacji.

Innym zwolennikiem nazistowskich działań był John D. Rockefeller i to z jego ręki płynęło finansowanie nazistowskich badaniach rasowych na ludziach.

Holokaust był jednym wielkim eksperymentem.

Rockefeller zainwestował miliony, aby napędzić nazistowską machinę wojenną, za to był w stanie zbudować amerykański przemysł chemiczny, farmaceutyczny i petrochemiczny a ich fabryki produkują wiele toksycznych leków przepisanych obywatelom.

 

amerykański-przemysł-chemiczny-wyniszczać-środowisko-wybór-zakupów-nwo-monsanto-bayer.jpg
fot.123rf.com

 

Produkują też wiele toksycznych produktów higieny osobistej, które są wykonane z materiałów uczczonych całego tego przemysłu.

Produkty te powodują raka choroby układu nerwowego, zaburzenia w gospodarce hormonalnej w organizmie oraz wyniszczają naszą planetę.

 

Aktualizacja: http://forsal.pl/artykuly/976208,fuzja-monsanto-bayer-werner-baumann-werner-wenning-para-menedzerow-ktora-chce-rzadzic-swiatem.html

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

 

Komentarze